Halowy mikołajkowy miting lekkoatletyczny – Liga Skoczków 2018

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2019-01-03 10:38:34
Dnia 19 grudnia 2018 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbył się I Halowy Mikołajkowy Miting Lekkoatletyczny – „Liga Skoczków 2018”. Organizatorem imprezy sportowej byli nauczyciele wychowania fizycznego z SP 2 w Lwówku Śląskim.

W mitingu prawo startu miały dzieci od klasy pierwszej do ósmej Szkoły Podstawowej. Konkurencje lekkoatletyczne: bieg 40m, 200m, 400m, 600m 800m, rzut piłką lekarską oraz skok wzwyż. W zawodach wystartowało około 240 uczniów szkoły.

Przebieg zawodów - wyniki najlepszych zawodników i zawodniczek:

BIEG 40m DZIEWCZĄT (I-II  2010-2011)
1.HORANIN ALEKSANDRA z klasy II B
2.ZABŁOCKA WERONIKA z klasy II A
3.KOBAK MARIA z klasy II B


BIEG 40m CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)
1. WOJTASIK MARCEL z klasy I C
2. BASZAK WIKTOR z klasy I C
3. ŻEBRAK ORFEUSZ z klasy I A

BIEG 40m DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)
1. SIKORA WIKTORIA z klasy V D
2. WITKOWSKA MAJA z klasy IV B
3. PACIEJEWSKA ANNA z klasy IV C

BIEG 40m CHŁOPCY (III-IV 2008-2009)
1. DRAJ KONRAD z klasy V D
2. KONARSKI GRZEGORZ z klasy V D
3. MAZUR KRYSTIAN z klasy V D

BIEG 40m DZIEWCZĄT (V-VI  2006-2007)
1. GOGOLA WIKTORIA z klasy VI E
2. BANACH NIKOLA z klasy VI B
3. MARECKA JOANNA z klasy V C

BIEG 40m CHŁOPCY (V-VI  2006-2007)
1. SUSKI DOMINIK z klasy VII B
2. DRABOWICZ DOMINIK z klasy VI C
3. BOBER WIKTOR z klasy VI C

BIEG 40m DZIEWCZĄT (VII-VIII 2004-2005)
1. JASKUŁA EMILIA z klasy VII A
2. MIELNIK JULIA z klasy VII B
3. GARBIEC JOANNA z klasy VII A


BIEG 40m CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)
1. KACZMARCZYK MARCEL z klasy VII B
2. RYBA MIKOŁAJ z klasy VII B
3. NESTOROWICZ IGOR z klasy VII B

BIEG 200m DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)
1. GALEK LENA z klasy II A
2. KWACZ AGATA z klasy II C
3. WIŚNIEWSKA JULIA z klasy II A

BIEG 200m CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)
1. KOSTRUBIEC ADAM z klasy II C
2. OKRZEJA MICHAŁ z klasy II C
3. ZŁOTEK ALEKSANDER z klasy II A

BIEG 400m DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)
1. GRZEŚKÓW MAJA z klasy IV B
2. KRZYSZCZAK SANDRA z klasy IV B
3. ZAJĄC JESSICA z klasy IV A

BIEG 400m CHŁOPCÓW (III-IV 2008-2009)
1. SIEDLECKI FILIP z klasy IV A
2. GÓRSKI JACEK z klasy IV B
3. KOPIEC ADRIAN z klasy III A

BIEG 600m DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)
1. GOGOLA WERONIKA z klasy VI E
2. DIDYK EMILIA z klasy VI A
3. ROSOŁEK WERONIKA z klasy V D

BIEG 600m CHŁOPCÓW (V-VI 2006-2007)
1. POLARCZYK BARTOSZ z klasy VI A
2. DUCH MARTIN z klasy V B
3. KUFEL DOMINIK z klasy VI E

BIEG 800m CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)

1. KYZIOŁ IGOR z klasy VII B
2. OSTROWSKI FILIP z klasy VII B

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1kg DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)
1. GELLETA HANNA z klasy I C
2. KAMODA NADIA z klasy II A
3. RZEŹWICKA JOANNA z klasy II B

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1kg CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)
1. RUDNICKI MACIEJ z klasy II A
2. WĄS WIKTOR z klasy II A
3. JAŚKO KRZYSZTOF z klasy I C

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1kg DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)
1. PIELES MARIKA z klasy IV C
2. PAŁASIUK JULIA z klasy IV C
3. GÓRSKA NATALIA z klasy III A

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1kg CHŁOPCÓW (III-IV 2008-2009)
1. LEŚNIEWSKI OLIWER z klasy IV A
2. KUKLIŃSKI SZYMON z klasy III A

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 2kg DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)
1. GILEWSKA AMELIA z klasy VI A
2. KOGUT WIKTORIA z klasy V D
3. ŻWIRSKA WIKTORIA z klasy V A

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 2kg CHŁOPCY (V-VI 2006-2007)
1. CYMON ALAN z klasy VI E
2. HOŁYSZEWSKI BARTOSZ z klasy VI C
3. KARP DOMINIK z klasy VI E

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 3kg DZIEWCZĄT (VII-VIII 2004-2005)
1. GELLETA KATARZYNA z klasy VII B

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 3kg CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)
1. BOROWSKI KACPER z klasy VII B
2. ZABIEGA ALAN z klasy VII B
3. ŁOZA BŁAŻEJ z klasy VII B

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)
1. KOZDROWSKA EWA z klasy I A
2. PIOTRIWSKA SARA z klasy I B
3. KARPOWICZ ANNA z klasy II B

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)
1. FOJNA DAWID z klasy I B
2. KOPYTO OLIWER z klasy II C
3. MATKOWSKI DOMINIK z klasy I C

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)
1. MITKOWSKA MILENA z klasy IV B
2. DĄBAL EMANUELA z klasy IV B
3. SZEWMIN AMELIA z klasy IV B

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (III-IV 2008-2009)
1. LISTWAN TYMOTEUSZ z klasy V D
2. GELLETA IGOR z klasy V D
3. OSTROWSKI KACPER z klasy V D

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)

1. ZIMMER LENA z klasy VI D
2. PAWŁUSIÓW JULIA z klasy VI A
3. KOPEĆ ELIZA z klasy VI C

SKOK WZWYŻ CHŁOPCY (V-VI 2006-2007)

1. GRYCZON MARCIN z klasy VII A
2. MAZUREK TYMOTEUSZ z klasy VI E
3. WÓJTOWICZ KACPER z klasy VI B

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (VII-VIII 2004-2005)
1. WIDUCH JULIA z klasy VII B
2. JURKOWSKA OLIWIA z klasy VII A
3. DIDYK WIKTORIA z klasy VII A

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)
1. MATKOWSKI IGOR z klasy VII A
2. CICHOŃCZYK KAROL z klasy VI B
3. ŚWIDER SZYMON z klasy VII A
Zobacz galerie:
Komentarze:
AparatMama
Piątek, 2019-01-04 09:09
Brawo Adku
Dodaj komentarz

Kalendarz wydarzeń

Prev
Kwiecień 2020
Next
Po Wt Śr Cz Pi So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
WAŻNE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Mini_archiwum-lwowecki
Niedziela, 2019-03-17
List_mini_hercules-c130-mon
Piątek, 2019-03-15
List_mini_swietlica-wiejska-w-mlynsku-2019
Piątek, 2019-03-15
List_mini_znowu-okradaja-domy-rozwiercajac-okna
Piątek, 2019-03-15
List_mini_male-granty-3
Piątek, 2019-03-15
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-igrzysk-dzieci-2019
Piątek, 2019-03-15
List_mini_policyjny-kogut
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_prokurator
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_onie-byli-niezlomni
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_tragiczny-wypadek-na-dk30
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_wlen-zabytek
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-licealiada-mlodziezy
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_mini-pilka-siatkowa-4-sp-mirsk
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_mistrzostwa-powiatu-szs-----pilka-reczna-dziewczat-igrzysk-dzieci-2019
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-igrzysk-mlodziezy-2019
Czwartek, 2019-03-14
Aktualności | Wydarzenia | Ludzie | Samorząd | Na sygnale | Wywiady | Historia | Galeria | Ogłoszenia |  Reklama | Praca