Kampania wyborcza wkracza w decydującą fazę

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2018-10-13 12:40:38
ReklamaDo wyborów pozostał zaledwie tydzień. Kampania wyborcza wkracza w decydującą fazę. Komitety i kandydaci mają czas do piątku 19 października do północy, żeby przekonać do siebie i do swojego programu jak największą grupę osób. Każdy ma na to inny sposób. Jedni wywieszają tylko plakaty, inni wolą kontakt bezpośredni i rozmowę z wyborcami.


Strzałem w dziesiątkę okazał się pomysł na otwarcie „lokalu wyborczego”, takiego centrum informacyjnego, jakie powstało w Lwówku Śląskim. W lokalu dyżurują kandydaci do Rady Powiatu Lwóweckiego z Niezależnej Inicjatywy Samorządowej, można tam spotkać i porozmawiać także z wspieranym przez NIS kandydatem na Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski Panem Ireneuszem Maciejczykiem, czy radnymi startującymi z jego komitetu do Rady Miejskiej Gminy Lwówek Śląski.
Lokal codziennie odwiedza spora grupa mieszkańców, jak mówią nam dyżurujący w nim kandydaci jest to od kilkunastu do kilkudziesięciu osób dziennie. – Jest to taki punkt informacyjny, gdzie ludzie mogą się dowiedzieć wszystkiego o nadchodzących wyborach – mówi pomysłodawczyni i kandydatka na radną do Powiatu Pani Krystyna Piotrowicz, która tłumaczy, iż ten lokal, to jest coś, co wprowadza nas w XXI wiek i daje możliwość prowadzenia kampanii na najwyższym poziomie. – Odwiedzający nas mieszkańcy zwracają nam uwagę na swoje potrzeby – tłumaczy Pani Piotrowicz, która podaje przykład z dnia wczorajszego, kiedy to do lokalu przyszła starsza pani z córką i poinformowała, że nie ma w Lwówku Śląskim, co robić. Ona nie chce należeć do Klubu Seniora i nie ma dla niej innej alternatywy i bardzo chciałby, żeby powstało w mieście miejsce, gdzie mogłaby pójść i spędzić wolny czas. Jak twierdziła kobieta jej koleżanki uważają podobnie, że w mieście brakuje miejsc do spędzania wolnego czasu przez seniorów. Pani Piotrowicz mówi nam, że takie głosy są dla niej i jej kolegów niezwykle cenne, bo dzięki nim radni mogą łatwiej podejmować decyzje. Kolejną potrzebą wypływającą od mieszkańców, zwłaszcza od osób starszych jest posiadanie realnego wpływu na to, co się dzieje w gminie, czy powiecie. Mieszkańcy chcieliby móc decydować o swojej przyszłości nie tylko podczas wyborów, ale także w trakcie kadencji. Z tego też powodu jednym z programowych postulatów Niezależnej Inicjatywy Samorządowej jest powołanie Rady Seniorów. – To są ludzie doświadczeni życiowo, którzy mogą naprawdę wnieść wiele wskazówek, wiele fajnych pomysłów, czy konkretnych uwag. Ja sobie zawsze bardzo cenię jak ktoś, kto ma doświadczenie udziela się i doradza. To jest bardzo cenne. Myślę, że gdyby władze częściej słuchały tego, co ludzie maja do powiedzenia i wyciągali z tego wnioski, to może byłoby inaczej. – mówi Pani Krystyna Piotrowicz, która tłumaczy, iż program NIS-u oparty jest na doświadczeniu i wiedzy samorządowej kandydatów, ale w bardzo dużym stopniu również na opiniach i potrzebach wyrażanych przez mieszkańców, z którymi kandydaci się spotykali, czy którzy odwiedzają „lokal wyborczy”.


W „lokalu wyborczym” mieszkańcy mogą nie tylko otrzymać ulotkę, czy poznać program wyborczy poszczególnych kandydatów, ale także dowiedzieć się o różnicach pomiędzy zadaniami Gminy i zadaniami Powiatu, bo te często są mylone. Tu każdy może uzyskać informacje jak i gdzie głosować, bo jak się okazuje świadomość nas wyborców jest w tym temacie nadal bardzo niewielka.

Nam w „lokalu wyborczym” w centrum Lwówka Śląskiego oprócz Pani Piotrowicz udało się spotkać także Pana Ireneusza Maciejczyka, i Roberta Mikłaszewskiego. Wszyscy oni zapraszają mieszkańców nie tylko samego Lwówka Śląskiego, ale i mieszkańców całego powiatu do odwiedzania lokalu, do przekazywania uwag, propozycji i do udziału w wyborach.

Przypominamy: wybory samorządowe już w niedzielę 21 października 2018 roku.

Zobacz galerie:
Komentarze:
AparatDLW
Sobota, 2018-10-13 13:03
Proszę nie bić piany .Potrzeby mieszkańców są znane od nie od dziś .
Aparattadzik
Sobota, 2018-10-13 13:38
Do tej trójki na zdjęciu apeluję!Róbcie wszystko aby nie wygrała formacja w Lwówku Śląskim,która nas "uszczęśliwia" w skali kraju.A szef ich w Odgrzewanych Kotletach mówi jakoś tak "...ludzie są okropnie durni i powinni zap*******ć za miskę ryżu jak było po wojnie ...".
AparatMaria
Sobota, 2018-10-13 18:02
Pan Maciejczyk ze swoją ekipą i świetną kampanią, jakiej nie widzieliśmy jeszcze do tej pory we Lwówku wysuwa się , według mnie, na zdecydowane prowadzenie w wyścigu o fotel Burmistrza Lwówka Sl. Mój głos pozyskał. Życzę powodzenia . Maria
Aparatbarbara
Sobota, 2018-10-13 18:02
Zobaczyłam, poczytałam raz jeszcze przemyślałam i mój głos oddaję na Lwówecką Prawicę i pana Kobiałko na Burmistrza. Młodzi, wykształceni, odważni ludzie. W Lwówku prawica jeszcze nie rządziła, dajmy im szansę, gorzej już nie będzie. Czas przewietrzyć układziki które na przestrzeni wielu lat nic dobrego dla Lwówka nie zrobiły. Lwówek potrzebuje świeżości,nowego spojrzenia. Przeczytałam ich program i jestem mile zaskoczona. Brawo Panie i Panowie na plakatach wyborczych wyglądacie super ! Jak jedna zgrana drużyna a przede wszystkim MŁODOŚĆ i RADOŚĆ z Was bije. Zwycięstwa Wam życzę .
Aparatleokadia
Sobota, 2018-10-13 19:59
Barbaro kochana toż ten twój Kobialka jeździ na Marsze Niepodleglości i jak w poście odpowiadal szedl z pochodniami.Dlaczego go nie spytasz,co mają prowadzący ten marsz na myśli i dlaczego na tych marszach krzyczą a raczej ryczą zachrypłym grubym glosem jak dzika zwierzyna na wiosnę podczas rui.Co innego gdyby śpiewali ale oni najnormalniej ryczą.Nie rozumiem też twego argumentu "...dajmy im szansę ...".Nie Barbaro na to stanowisko nie możemy dawać kogoś na staż aby się uczył.Czy rozumiesz bo jeżeli nie to przepraszam,jestem bezsilny.Idę o zakład z tobą,że skrajna prawica w Lwówku nie ma szans.Pamiętaj,że to przedstawiciel (+-) tej samej formacji co ich obecny idol w okularach gdy zaszkodziły mu ośmiorniczki to powiedzial o rodakach,ze są durni i za miskę ryżu ...Czy mam dalej pisać?
Aparatbaśka
Sobota, 2018-10-13 20:04
Do "barbara".
"...dajmy im szansę, gorzej już nie będzie. Czas przewietrzyć układziki które na przestrzeni wielu lat nic dobrego dla Lwówka nie zrobiły ...".Jakbym słyszał Gadającą Broszkę w Nowej Soli 2015 roku przy walącym się domu opowiadająca o Polsce w ruinie.
AparatEgon
Sobota, 2018-10-13 20:37
do barbara... na plakatach wyborczych wygląda się super... ale nie jestem zwolennikiem tych którzy pod płaszczykiem PIS-u nazywają się Lwówecką Prawicą. A jeżeli chodzi o program...realizacja jego nie czarujmy się zajmie kilkunastu lat. I po co mamić...
Aparatdaro
Sobota, 2018-10-13 20:54
Droga Barbaro, ale co to za argument , że jeszcze nie rządzili i dajmy im szansę - nic nie mogą zepsuć, bo gorzej być nie może. Rozumiem nawet przedwyborczą retorykę typu przewietrzenia układzików, bo to zawsze można powiedzieć na koniec każdej kadencji, ale nie zgodzę się z faktem, przy wielu zastrzeżeniach, ze na przestrzeni wielu lat nic dobrego dla Lwówka nie zostało zrobione. No to już demagogia, z którą nawet Pani kandydat zdaje się nie zgadzać doceniając wiele akcji i działań w naszym mieście. Sam je przecież współtworzył jako Radny miejski.
Aparatmieszkaniec
Sobota, 2018-10-13 21:01
Tak Maria, od wielu już wyborów, w których brałem udział, nie czułem tak pozytywnego przekazu i nie widziałem tak dobrej merytorycznej kampani. Brawo Panie Maciejczyk.
AparatLax
Sobota, 2018-10-13 21:21
Uważam ze najlepszy układ dla Lwówka to Maciejczyk na burmistrza a Kobiałko na vice myślę że razem byliby w stanie postawic Lwowek na nogi synergia zawsze wskazana i pożądana
Aparata
Sobota, 2018-10-13 22:04
Gorzej będzie, cofamy się a stery i tak trzyma ..hmmm
Martwię się, miasto się starzeje, młodzi zostawiają rodziny jadąc za "chlebem"dziadkowie zostają sami bez opieki,dla starszych ludzi brak celu, wszystkie decyzje rozwojowe miasta"postawione" na nastolatków/orliki, boiska/
Nie chciałabym aby polityka zdominowała działania dotyczące rozwoju miasta i gminy.
Ludzie się lubią i nie postrzegają innych przez pryzmat przynależności.Aktualnie jest tyle wrogości..oj
Aparatmieszkaniec
Sobota, 2018-10-13 22:28
Czas na młodych, kreatywnych, a nie na ODGRZEWANE KOTLETY ICH CZAS MINĄŁ, MIELI JUŻ SWOJE " PIĘĆ" MINUT
Aparatdo barbara
Niedziela, 2018-10-14 01:34
A czy napewno przeczytałaś program, pewne kompetencje to Ustawa, którą kandydat chce zmienić. Pozdrawiam
AparatMarek
Niedziela, 2018-10-14 08:14
Wciąż te same twarze
Wy już chyba co mieliscie zrobic to zrobiliscie
co tu dużo pisać .Słabe to jest że co cztery lata obiecujecie i ???
NO WŁAŚNIE
Aparatbarylo
Niedziela, 2018-10-14 09:59
glosuje na mlodego burmistrza na pana kobialko bo wspaniala trojka zmienila nazwe swojego ugropowania i sie wybielila oni jurz zadzili i sie nie sprawdzili mlodzi w sile cos dobrego i nowego zrobia starczy zadzenia kasty ukladowej
AparatPitek
Niedziela, 2018-10-14 10:56
barylo Ty lepiej wróć do szkoły i zacznij na nowo się uczyć, bo jeśli myślisz tak jak piszesz to jest to dramat.
AparatLwowek
Niedziela, 2018-10-14 11:09
To nie jest konkurs na ładny uśmiech, a niestety wielu tak myśli... Kobiałka jest w stanie z naszej gminy wyciągnąć maks potencjału. Chłopak ma bzika na punkcie realizacji planów, nie interesują go układy i korytko, to jest jego wielka zaleta. Jest pracowity i uczciwy, pełen pozytywnej energii. Nie zmarnujmy tej szansy. Takiego kandydata w następnych wyborach może już nie być...
Aparatleon car II
Niedziela, 2018-10-14 11:44
Jadę do kościoła i przy TOTO LOTKU widzę samochód z dużym naklejonym plakatem tak zwanej Lwóweckiej Prawicy.Zatrzymałem się na chwilę i przecieram ze zdumienia oczy.Wiecie co PiSało na tym plakacie na tle tych kandydatów co powinni jeszcze bawić się w berka a nie rządzić ludźmi?Oto +- treść "...gdyby kilku radnych miało nasze poglądy to od 4 lat płaciłbyś mniej za wodę ...".Zagotowało mi się i dostałem gęsiej skórki ze złości i to jadąc do kościoła na widok ewidentnego kłamstwa.Panie Kobiałko i reszta pana kolegów co jesteście na tym plakacie pytam się was i to gromkim głosem a kto to uchwalił Ustawę -Przedsiębiorstwo WODY POLSKIE?Nie przypadkiem to pańscy sympatycy z tak zwanej Zjednoczonej Prawicy w sejmie?To robiąc ten plakat pan nie wiedział,ze to powstanie WODY POLSKIE spowodowało w 2018 roku ogromne podwyżki za wodę i ścieki a w 2019 będą jeszcze większe a wszystko to dlatego,ze wodociągi i oczyszczalnie ścieków mają zmienić liczniki z obecnych polskich na zagraniczne.Koszt tej operacji obliczono na kilka miliardów złotych i to ma być przerzucone na WODY POLSKIE.To pan o tym nie wiedział pisząc,że gdyby było kilku o poglądach jak pan to 4 lata płacilibyśmy mniej?Panie Kobiałka jeżeli pan nie wiedział o powstaniu WODY POLSKIE to jeszcze pana usprawiedliwia ale jeżeli pan wiedział i robi pan taki plakat to w czystej krwi OSZUSTWO wielkie OSZUSTWO.
AparatTaro
Niedziela, 2018-10-14 11:44
Jakby nie zaklinac rzeczywistości to kampania i program Maciejczyka to zupełnie nową jakość. Widać doświadczenie ale i wizję. Ja jestem pod wrażeniem
Aparatteresa
Niedziela, 2018-10-14 11:48
Prawica Lwówecka ze swoim liderem powinna wywiesić plakat wyborczy z hasłem "MISKA RYŻU+" jak mawiał klasyk na Taśmach Prawdy albo bardziej literacko Odgrzewanych Kotletach.
Aparatmieszkanka
Niedziela, 2018-10-14 12:06
moj glos na mlodosc brawo panie kobialko powodzenia na na fotelu burmistrza trzymam kciuki za pana
AparatBezpartyjny z poparciem partii ?!
Niedziela, 2018-10-14 14:17
A na zdjęciach w internecie stoi młody kandydat na burmistrza w gronie kandydatów PISu, po lwóweckiej konwencji PISu i pod objezdnym banerem kandydata do sejmiku z PISu, Pana Kredkowskiego.
Aparatdex
Niedziela, 2018-10-14 14:20
Pomysł z połączeniem sił nie jest taki głupi. Doświadczony Burmistrz Maciejczyk i młody zastępca Dawid. Gdyby faktycznie chciał cos realnego zdziałać , to chłopak powinien zabiegać o taki układ. To by mogło dać coś naszemu miastu
AparatEla
Niedziela, 2018-10-14 14:24
Byłam w biurze wyborczym w rynku, rozmawiałam z Panem Maciejczykiem. Wystarczyło normalnie pogadać i usłyszeć co ma do zaoferowania , aby moje wątpliwości minęły. Córka wspominała o młodych z prawicy, ale to zdecydowanie jeszcze nie ten czas i nie to doświadczenie. Mój głos dla Pana Irka Maciejczyka
Aparatbarylo
Niedziela, 2018-10-14 14:36
do pitka prawda w oczy kole dramatem to ty jestes tyle w temacie
AparatMIEZKANIEC
Niedziela, 2018-10-14 14:40
BRAWO PANIE KOBIALKO POWODZENIA W WYBORACH
Aparatżwirownia
Niedziela, 2018-10-14 14:43
Ziomkowie z Lwówka Śląskiego jeżeli zaglosujecie na tych prawicowców to obejmie was program socjalny "miska ryżu+" ale nie dla wszystkich.Trzeba będzie do MOPS przynieść zaświadczenie,ze jak mówił klasyk na nagraniu,że z********a się jeszcze więcej niż zaraz po wojnie.Wierzycie tym ludziom a szczególnie ich idolom z centrali co o ludziach wyrażają się pogardliwie przy kielichu i ośmiorniczce a w terenie wielcy obrońcy biednych.
Aparatpytanie
Niedziela, 2018-10-14 15:11
Plakat każdy może powiesić ładne zdjęcie zrobić a ja chciałabym jeszcze porozmawiać z kandydatami. W programie u Pana Kobiałkii jest parę tematów do do pytania np. zezwolenia na wycinanie drzew reguluje Ustawa widać, źe jeszcze brakuje doświadczenia za parę lat będę Panu kibicowała teraz stawiam na P. Maciejczyka świetna kampania merytoryczna kandydat inteligentny umie się wysłowić zapewne nie będzie obraźał ludzi.A biuro to faktycznie poważne potraktowanie wyborców
Aparatwierząca
Niedziela, 2018-10-14 15:39
mi wróżka powiedziała, że w drugiej turze widzi kobietę i męższyznę i że będzie bardzo zacięta walka i bardzo równy wynik
AparatPytaj
Niedziela, 2018-10-14 19:13
Pytanie do radnych z tej kadencji, ktorych ma pan Maciejczyk: skoro teraz czas na rozwoj, to na co mieli czas radni w konczacej sie kadencji?
Aparatewka
Niedziela, 2018-10-14 19:52
Co ten młody może powiedzieć o pracy w gminie że był radnym jedna kadencję i głupio się wypowiadał na sesjach ludzie niech popracuje w gminie od referenta a później niech awansuje on zielonego pojęcia nie ma o rządzeniu ktoś mu napisał program przecież on jest z pisu zastanówcie się na kogo będziecie głosować później dużo narzekania jak można od razu dobrze zagłosować Pan Maciejczyk ma doświadczenie i jest kulturalną osobą a nie ucieka przed mieszkańcami jak była burmistrz
AparatMłody wiek kandydata na burmistrza
Niedziela, 2018-10-14 19:56
Słyszę tu i tam że Dawid Kobiałka jest za młody bo ma 25 lat. To naprawdę śmieszne jak pomyślę, że brat obecnego kandydata na burmistrza Ireneusza Maciejczyka, jak został burmistrzem Gminy Świerzawa w 2006 roku był wówczas jednym z najmłodszych burmistrzów w kraju!!! Miał 26 lat!!! I co? Sprawdził się i był burmistrzem Świerzawy dwie kadencje!
Aparatpowiatowy
Niedziela, 2018-10-14 21:50
glosuje za mlodym panem Kobialkiem jak mlody to jurz nie morze byc co wtym zlego wybory wykarza kto bedzie
Aparatmieszkanka
Niedziela, 2018-10-14 21:54
Pan Maciejczyk ma chociaż klasę
Aparat(nie)przekonana
Niedziela, 2018-10-14 23:05
To trochę jak z operacją i leczeniem w szpitalu .
Czy chcesz ,żeby cię pokroił młody, ambitny i baaardzo chętny chirurg,
czy oddasz się w ręce spokojnego, opanowanego i doświadczonego operatora, który wiele takich operacji przeprowadził, wie czego można się spodziewać, na jakie powikłania uważać i co zrobić, żeby operacja się udała.
Ja już miałam w życiu kilka operacji i wolę swój los powierzyć w ręce Pana Maciejczyka !
AparatZ
Poniedziałek, 2018-10-15 03:19
LUDZIE ZDECYDUJCIE SIĘ

>CHCECIE ZMIAN TO GŁOSUJCIE NA NOWE TWARZE (NIEZALEŻNE Z JAKIEJ PARTII)
>CHCECIE BRAKU ZMIAN TO GŁOSUJCIE NA BETON (TYCH CO JUŻ BYLI I SIE NIE SPRAWDZILI)

IDIOTYZMEM JEST WYBIERANIE CO WYBORY TEJ SAMEJ EKIPY I OCZEKIWANIE ZMIAN (CO WIDAĆ BYŁO PO AKCJI Z BASENEM). NA BURMISTRZA ZAMIAST OBECNEJ BURMISTRZ KAŻDY Z KANDYDATÓW SIĘ LEPIEJ NADA ALE RADA MIAŁA JUŻ SWOJE 5 MINUT !!!
Aparatmieszkaniec 2
Poniedziałek, 2018-10-15 07:42
Głosujemy na młodych staremu układowi już dziękujemy.
AparatDo Młody...
Poniedziałek, 2018-10-15 08:26
Z pomysłów pana Kobiałki jest m.in obietnica zamontowania sekundnika na światłach przy SP2 choć ta droga nie jest gminna a powiatowa. Martwię się że kandydat nie rozróżnia zadań gminy od zadań powiatu.
AparatTadek
Poniedziałek, 2018-10-15 09:17
Porównanie z operacją i chirurgiem bardzo do mnie przemawia. ja zagłosuję zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i zaufaniem na pana Maciejczyka .
Aparatgłos
Poniedziałek, 2018-10-15 10:02
Proszę o zorganizowanie spotkanie z kandydatami od Pana Kobiałki napisać można wiele, wyglądać dobrze chcielibyśmy jeszcze usłyszeć co ma do powiedzenie. Nie wyobrażam sobie żeby kandydaci chcą być wybrani ale nie chcą spotkać się z wyborcami.
AparatWioskowa
Poniedziałek, 2018-10-15 11:40
Wybór jest trudny. Kandydują młodzi i fajnie może będą zmiany. Ale się ich boimy. Kandydują ci co zawsze i fajnie bo ich znamy ale co z tego jak to za ich rządów we Lwówku nie ma basenu, miejsca dla młodzieży, miejsca spotkań wieczorami. Małe miasteczka mają chociaż Kino za rogiem. A u nas kino się sprzedaję. To Ci co już byli wiele lat doprowadzili do upadku tego miasta. A my znów chcemy na nich głosować? Oni mieli możliwość się wykazać. Teraz obiecują ,ale już przez ich obiecanki przechodziliśmy. Jeżeli chcemy zmian , trzeba dać szansę innym. A z obecnych wybierać tych którzy chcieli coś zrobić, ale nie mieli siły przebicia.
AparatBrawo Wioskowa
Poniedziałek, 2018-10-15 12:35
Myślę identycznie jak Ty. Dlaczego wybierać tych samych skoro mieli 4 lata by wykazać się skutecznością, efektownością i kreatywnością. Nie jestem zadowolony z czteroletnich rządów i chcę nowych ludzi. Tacy są. Chętni do pracy, wykształceni, doświadczeni z bankowości, finansów, prawa, turystyki i promocji.
Aparatdo Brawo Wioskowa
Poniedziałek, 2018-10-15 15:47
Piszesz, że (...) wykształceni, doświadczeni z bankowości, finansów, prawa, turystyki i promocji. A w swoich postach fejsbukowych o przygotowanych aktach prawnych mylą zarządzenia z rozporządzeniami . No to jak to jest ? Chętni do pracy może i są , ale z tym doświadczeniem....to jakoś nie bardzo. Czy na pewno chcemy iść na żywioł i na złość rodzicom odmrozić sobie uszy wybierając młodych niedoświadczonych ludzi ? Dla mnie to za duże ryzyko. I nazywajcie mnie starym ramolem, niepostępowym dziadkiem czy emerytem żyjącym w umierającym mieście. Ja jednak wolę bezpieczeństwo i pewność. Nerwowość i kampania oparta na bezprecedensowych atakach na oponentów obecnej gospodyni zraża mnie niestety równie bardzo. Pozostaje mi do wyboru tylko ten trzeci, czyli Maciejczyk.
AparatZigi
Poniedziałek, 2018-10-15 15:51
Jestem młody, uwielbiam zmieniać świat i się buntować. Ale młody , to nie znaczy, że nie kumam rzeczywistości i jestem bez wyobraźni. Ja zagłosuję na ziomalka z dawnych Płakowic - pana Irka Maciejczyka
AparatDo Zigi
Poniedziałek, 2018-10-15 17:04
Popracuj nad luzacką formą bo udawanie Zigiego nie wypaliło. Nikt tak nie gada. Kumasz?
Aparatrenatka
Poniedziałek, 2018-10-15 18:10
To zdjęcie tych młodzików z klasy szkolnej Prawicy Lwóweckiej to jest przeurocze.Połowa tych młodzieniaszków i reszta stoją idealnie jak w konkursie piękności,brakuje tylko im okrągłych numerków do rozpoznania na ręce.Aż prosi się spytać a w bikini też będą na fotografii w tym tygodniu?A ich PLAKAT KŁAMSTWA dalej jest przyklejony na samochodzie przy Toto Lotku.Przypomnę treść "...gdyby było więcej radnych o naszych poglądach,płaciłbyś od 4 lat mniej za wodę ...".Płakać czy śmiać się?Niewtajemniczeni proszę przeczytajcie kto utworzył w tamtym roku w sejmie WODY POLSKIE i w związku z tym poszły w górę ścieki i woda i co bedzie w 2019 roku.Młodzi prawicowcy zmiencie ten fałszywy plakat na bardziej rzeczowy z panem premiere Morawieckim w tle trzymającego MISKĘ RYŻU+.
AparatMagda
Poniedziałek, 2018-10-15 22:57
Dla mnie największym autorytetem jest Pan Doktor Karasiński. Ufamy mu od lat. Jest cudownym człowiekiem i lekarzem. Jeżeli on popiera Maciejczyka, to my też .
AparatWioskiwa
Wtorek, 2018-10-16 07:21
Ludzie czy wy siebie czytacie? Jest w was tyle nienawiści do kandydatów , że aż strach się bać. Bo młodzi,bo źle stoją. Co wy się tak uparliście na tych młodych. I wy się dziwicie , że że Lwowkamłodzi wyjeżdżają? Sami im nie dajecie szans rozwoju. Potraficie tylko narzekać. Niech każdy głosuję według siebie. Ale zakończcie kampanię nienawiści.
Aparattotino
Wtorek, 2018-10-16 10:30
Szanowna pani Wioskiwa a czy pani rozumie po co zawsze po szkole jest staż?A czy pani rozumie dlaczego zaraz po medycynie nie ma się od samego początku samodzielnego dyżuru?A czy pani rozumie po co są wszędzie w każdej dziedzinie awanse?A czy pani rozumie,ze stopnie w wojsku dostaje się po kolei i czeka latami a nie jak u Maciarewicza od razu z kapitana na pułkownika?Gdyby w rzeczywistości można było bez uszczerbku na żywym organizmie zaraz po szkole kogoś dawać na dyrektora,rektora,dziekana,proboszcza,komendanta,prezydenta,burmistrza nie patrząc na praktykę a tylko teorię no to właśnie odpowiedz sobie sama szanowna pani Wiosliwa.
Aparatdo totino
Wtorek, 2018-10-16 11:50
Czy to wszystko co Pan napisał o stażu, awansach i latach czekania oznacza ,że każdego kandydata należy obrażać, gnoić, pałać do nich nienawiścią? Jakim trzeba być człowiekiem żeby tak pisać. Małostkowym, wygodnym? Czy może bojącym się o swój stołek? Kiedy mają być zmiany na lepsze jak nie dajemy szansy młodym się wykazać, nie chcemy ich na stażu, nie dajemy awansu. Bo się boimy, że okażą się lepsi? bo idą z postępem? Ma Pan rację głosujmy na tych co nic nie zrobili dla gminy i powiatu a lada moment zaorzą Lwówek i ślad po nim zaginie. Zostanie legendą.
Aparatsorento
Wtorek, 2018-10-16 14:59
Do "do totino"
Widzę,ze promujesz we Lwówku Śląskim tak zwaną "dobrą zmianę".Boże drogi chroń naszą społeczność przed tym przedsięwzięciem.Proszę tylko zauważyć,że radny czy nawet burmistrz w Lwówku Śląskim ma nikłe szanse aby zrobić jakiś zakład albo przyciągnąć przedsiębiorców.Jak w każdym malutkim mieście może rozwijać się tylko i wyłącznie prywatność malutka a taką nikt z radnych czy burmistrz nie będą tworzyli.To musi znaleźć się jakiś pionier co wypełni tu znaną sobie lukę.No chyba,że masz na myśli podobny pomysł jak Caryca Katarzyna w Radomiu i jak mówiła,ze bliżej z lotniska w Radomiu warszawiakom latać do Afryki.Nie bronię starych wydmuszków i wydmuszki,którzy chcą startować ponownie dorabiając do emerytury.Takim faktycznie dość ale na miłość Boską nie geniusze zaraz po szkole jeszcze z mleczkiem pod nosem.Na koniec czy nie widać,że coś tam jednak robią,może w końcówce ale Lwówek Śląski to miasto rozkopane ale nie w tym złym słowa znaczeniu.Na wiosnę na pewno to co jest rozkopane bedzie ładne.Nie wmówmy sobie ,ze do tej pory to Lwówek Śląski w ruinie,ten chwyt tu już nie przejdzie.Wydaje mi się,ze wszystkie te posty piszące o niewyobrażalnych możliwościach młodych (tu raczej młodzików) to promocja jednego komitetu wyborczego a mianowicie kolegów w większości po szkole.I jeszcze jedna sprawa wybory samorządowe to nie gra w toto lotka gdzie liczby można zmieniać.Trzeba patrzeć gdzie ta grupa sytuuje się z poglądami na szczeblu centralnym i żeby nie było tak,ze na gwiazdkę zawita u nas nie dobra zmiana a tak zwana dobra zmiana.
Dodaj komentarz

Kalendarz wydarzeń

Prev
Lipiec 2019
Next
Po Wt Śr Cz Pi So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
WAŻNE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Mini_archiwum-lwowecki
Niedziela, 2019-03-17
List_mini_hercules-c130-mon
Piątek, 2019-03-15
List_mini_swietlica-wiejska-w-mlynsku-2019
Piątek, 2019-03-15
List_mini_znowu-okradaja-domy-rozwiercajac-okna
Piątek, 2019-03-15
List_mini_male-granty-3
Piątek, 2019-03-15
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-igrzysk-dzieci-2019
Piątek, 2019-03-15
List_mini_policyjny-kogut
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_prokurator
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_onie-byli-niezlomni
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_tragiczny-wypadek-na-dk30
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_wlen-zabytek
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-licealiada-mlodziezy
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_mini-pilka-siatkowa-4-sp-mirsk
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_mistrzostwa-powiatu-szs-----pilka-reczna-dziewczat-igrzysk-dzieci-2019
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-igrzysk-mlodziezy-2019
Czwartek, 2019-03-14
Aktualności | Wydarzenia | Ludzie | Samorząd | Na sygnale | Wywiady | Historia | Galeria | Ogłoszenia |  Reklama | Praca