Potrącił 4-letnie dziecko. Był pijany

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2018-06-04 08:39:11
Do dramatycznego zdarzenia doszło w niedzielny wieczór w Gryfowie Śląskim. Będący pod wpływem alkoholu kierujący samochodem marki Audi 21-letni mężczyzna podczas cofania nie zauważył, iż na jego drodze znajduje się 4-letni chłopiec.

Do zdarzenia doszło na bulwarze nad Kwisą. Z relacji świadków, z którymi rozmawialiśmy wynika, iż kierujący samochodem marki Audi mężczyzna cofał pod jeden z namiotów, żeby zabrać towar. Ponoć miał otwartą klapę bagażnika, która częściowo zasłaniała mu widoczność. W pewnym momencie uderzył w 4-letniego chłopca, który znalazł się na drodze samochodu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala policja.

Chłopiec nie miał obrażeń zewnętrznych. Pierwszej pomocy na miejscu udzielili mu ratownicy, którzy zabezpieczali imprezę. Wezwano też pogotowie oraz śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, który kilkanaście minut po zdarzeniu wylądował na gryfowskim stadionie. Miejsce lądowania zabezpieczali strażacy z OSP Gryfów Śląski i JRG Lwówek Śląski. Dziecko po przebadaniu zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala w Jeleniej Górze. Na chwilę obecną stan chłopca lekarze określają jako stabilny.

Rodzice malca byli trzeźwi. Natomiast kierujący samochodem mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Zamieszkały na terenie powiatu lwóweckiego 21-latek w wydychanym powietrzu miał 0,6 promila alkoholu. Został zatrzymany. Dziś lwóweccy policjanci przeprowadzą z nim czynności.Zobacz galerie:
Komentarze:
AparatDorota
Poniedziałek, 2018-06-04 09:05
Kto puszcza takie małe dziecko samopas bez opieki? rodzice byli pijani czy naćpani????
AparatErich von Manstein
Poniedziałek, 2018-06-04 09:08
W wielkiej Brytanii można mieć 0,8 promila i ludzie się nie zabijają. Nie pochwalam zachowania kierowcy ale 0,6 to nie jest stan w którym traci się świadomość, ciekawe jak rodzice pilnowali dziecka.
AparatZocha
Poniedziałek, 2018-06-04 09:53
Ludzie! skąd w Was ten jad?! Dziecko to tylko dziecko, kto ich nie ma nie wie, że w sekundę może być w innym miejscu.. jprd.. zobaczyć winą rodziców, bo jakiś uj po Alko wsiadł za kółko..
AparatXyz
Poniedziałek, 2018-06-04 09:58
Nie zdziwię się jak zrezygnują z kwisonaliow przez ten incydent.
Co by teraz nie było, jak kierowca jest pod qpluwem alkoholu to zawsze będzie jego wina
AparatJan Cichy
Poniedziałek, 2018-06-04 10:09
W Stanach kamery cofania są obowiązkowe właśnie z powodu takich wypadków.
AparatAd oculos
Poniedziałek, 2018-06-04 10:24
Chłopak przez głupotę dostał nauczkę do końca życia. Mam pytanie czy krewni dziadek został ukarany za samorząd na oczach policji? Zanim uderzył sprawcę powinien zająć się beztroski i rodzicami.
AparatKtos
Poniedziałek, 2018-06-04 10:29
Do Dorota!
Mierzysz wszystkich swoją miarą? Ani pijani ani nacpani czytanie ze zrozumieniem się kłania! Piszę jak byk że rodzice trzeźwi i nie w samopas bo tam nie jest teren przeznaczony dla samochodów i nie tylko ten jeden chłopczyk się tam bawił. Jak nie masz kobieto nic sensownego do napisania to się za robotę weź!
AparatJa
Poniedziałek, 2018-06-04 10:36
Również uważam, że wina jest po obu stronach. Kierowca pijany nie powinien wsiadać do samochodu,ale również mógł zrobić to trzeźwy. Poza tym chyba jakby dziecko szlo za rękę z mama tata czy babcia to nie byłoby takiej sytuacji? Nieodpwoiedni czas i miejsce dla takich maluchów
AparatPopieram w 100% Ericha
Poniedziałek, 2018-06-04 12:41
Wina może leżeć po obu stronach ale po 1 chłopak nie jechał po drodze publicznej po 2 zaczęło się już ściemniać i tu rodzice również nie zachowali ostrożności pozostawiając swojego dziecioka bez opieki. Jakby im w tłumie ktoś to dziecko puszczone samopas przewrócił i podeptał albo nawet ktoś porwał to gdzie by szukali winnych?
Aparatiga
Poniedziałek, 2018-06-04 12:45
Racja to nie czas i miejsce dla małego dziecka...nie każdy dorasta do bycia rodzicem.
AparatXyz
Poniedziałek, 2018-06-04 13:08
Wina leży po środku - wiadomo że kierowca nie powinien pić ale ludzie wyobraźcie sobie jak to musiało wygladac , wystarczy odrobina pecha do takiego wypadku , mógł nie widzieć takiego malucha nawet całkowicie trzeźwy ! Rodzice się nie popisali , jak sie idzie na taką impreze to nie mozna dziecka z oczu spuścić , rzeka , kable z prądem , auta , różne stoiska z gorącym jedzeniem , ryzyo zgubienia ... Pytam na co oni patrzyli w tym momencie ?
AparatXyz
Poniedziałek, 2018-06-04 13:15
500+ a później różne tego skutki..
Aparatmieszkanka
Poniedziałek, 2018-06-04 14:56
Do Dorota i innych tego typu komentujących!Czytając tekst trzeba jeszcze mieć mózg żeby go zrozumieć a wy najwidoczniej go nie macie.Brawo dla dziadka i szkoda że go tam nie zatłukł bo sama bym go rozniosła będąc przy tym co się stało!Xyz a ty zazdrościsz tego 500+ czy o co chodzi?Skąd wiesz że dostają 500+?Myślisz że każdy kto ma dzieci to zaraz 500+ dostaje?Też mózgu nie masz więc piszesz żeby zabłysnąć ale ci nie wyszło.W tym mieście nikt z urzędu nie zorganizuje wesołego miasteczka dla dzieci czy innych atrakcji tylko te beznadziejne kwisonalia.Kiedyś nad jezioro się chodziło albo nad rzekę a teraz wszędzie tylko syf.Zlikwidować straż miejską i zrezygnować z kwisonali a te pieniądze przeznaczyć na konkretny cel.
AparatDorota do mieszkanka
Poniedziałek, 2018-06-04 15:45
Posłuchaj mnie uważnie;) Nie jest tajemnicą, że Ci rodzice dzieciakami się nie opiekują, nie jest też tajemnicą, że nie stronią od "używek" i to wszelkiej maści. Nie potrafię zrozumieć jak można na imprezie gdzie jest kilka tysięcy ludzi nie trzymać dziecka za rękę tylko bawić się z fagasami. Tutaj jest tylko wina rodziców i dziabniętego dziadka.
AparatHeh
Poniedziałek, 2018-06-04 16:04
ATRAKCJE DLA DZIECI NA KWISONALIACH BYŁY KILKA GODZIN WCZEŚNIEJ (i bardzo fajne, artystyczne) Koncert jest dla młodzieży i dorosłych, po co ciągnąć dzieci wieczorem w takie miejsce.
AparatGosia
Poniedziałek, 2018-06-04 16:35
Stało się straszne nieszczęście, szczególnie dla dziecka i jego rodziny. Nie skaczcie sobie do oczu tylko pomódlcie się o jego wyzdrowienie. Łatwo jest osądzać, nie rzucajcie kamieniami bo nikt nie jest bez winy. lepiej pomóżcie lub chociażby wesprzyjcie jego bliskich dobrym słowem w ten trudny dla nich czas.
AparatDLW
Poniedziałek, 2018-06-04 16:40
Nie wiem jak xyz ale ja 500+ nikomu nie zazdroszczę bo na takie zapomogi łaszą się głównie nieroby i patusy, którzy robią dzieciory z myślą brania zasiłkow. Za to ja jako bezdzietny z wyboru człowiek muszę się do tego 500+ na każdym kroku dorzucić. Nie o tym poza tym był artykuł. A dziad i każdy jemu podobny również ty powinien przez chłopaka zgłoszony na prokuraturę za naruszenie nietykalności i groźby karalne. Rodzice natomiast za brak lub niewłaściwe sprawowanie opieki nad dzieckiem. Chłopak mógłby zostać posądzony za jazdę pod wpływem aczkolwiek nie poruszał się on po drodze publicznej także tu będą mieli pole do popisu prawnicy w razie jakiś konsekwencji.
Aparatgośc
Poniedziałek, 2018-06-04 16:43
Do mieszkanka. Ty kobieto idź się leczyć. W takich miejscach dzieci trzeba pilnować to raz. Dwa jakikolwiek alkohol i kierownica nie. Trzy ciekawe jak ktoś kiedyś tobie w mordę da za to ze np wysiadająć na parkingu uderzysz drzwiami w jego auto bo tam ciano będzie. Reasumując dzieci trzeba pilnować po używać jakich by nie były kluczyki odkładać a od wymierzania kary jest sąd. Co do atrakcji to nie miasto jest od tego tylko rodzice. Jak miasto zrobiło kwisonaliach to ci źle i co ty wogole wiesz o zarządzaniu budżetem. Jak by można było tak brać jednym a drugim dawać to żyli byśmy w państwie czekoladą i miodem płynącym. Nie masz o niczym pojęcia nie komentuj. Zresztą w moim mieście takie gnida jak ty też są. Proponuję wystartować w jesiennych wyborach wygrać i zmieniaj sobie te stratę miejskie imprezy i organizuj lego land w gryfowie.
AparatAga
Poniedziałek, 2018-06-04 17:01
Ludzie o czym wy piszecie????? Przecież nie było jeszcze ciemno,a dziecko nie było puszczone w samopas tylko porostu ma cztery lata i wiadomo, że chce pobiegać, pobawić się. A festyn jest dla wszystkich. Po to między innymi to jest i dla dzieci i dla dorosłych. A co do kierowcy to cofać z otwartą tylną klapą to to już zostawię bez komentarza. Zdrowia życzę temu dzieciaczki i siły dla rodziców.
AparatNieszczęśliwy wypadek
Poniedziałek, 2018-06-04 17:15
Łatwo jest komentować, ale to był nieszczęśliwy wypadek. Młody kierowca który myśli że po piwku może jechać jest winny tego że wsiadł po alkoholu za kierownicę, ale myślę że nawet gdyby miał 0 promila tak samo by się skonczyło. Dziecka tak małego nie można spuścić z oczu. A dziadek, który wyrządza sprawiedliwość mógł też pomóc pilnować wnuczka. Ale wszyscy mądrzy po szkodzie. Auto które jedzie widać wtedy też należy zwrócić szczegól ą uwagę na dzieci. Mam nadzieję że z chłopczykiem bedzie wszystko wporzadku. Ale i tak nie mam tolerancji dla jeżdżących po piwku.
AparatDo gośc
Poniedziałek, 2018-06-04 18:25
Po pierwsze sąd w naszym kraju to kpina więc takim gnidom jak ty i ten co te dziecko skrzywdzil powinno sie ryja klepać!Po drugie jak nie mieszkasz tutaj to nie udzielaj się bo wielkie g ci do tego!Skoro twoim zdaniem przejechanie dziecka i uderzenie drzwiami auta w drugie auto na parkingu jest tym samym to tylko pogratulować bo najwidoczniej nie masz dzieci albo parkować nie potrafisz!
AparatAnty pijani kierowcy
Poniedziałek, 2018-06-04 18:28
Dorotko ty chyba byłaś pijana i naćpana, bo nie wiesz co Ty wogole piszesz. A te osoby które bronią pijanego kierowcę, który potrącił małe dziecko to są gorsi od niego. To może teraz wszyscy będziemy wsiadac pijani za kierownicę i potracac małe dzieci? Zastanówcie się pier... Bezmózgi. Ciekawe czy byście byli tacy mądrzy jakby to o wasze dziecko chodziło.
Aparatmieszkanka do dorota
Poniedziałek, 2018-06-04 18:33
Skoro twoim zdaniem to tacy zli rodzice to dlaczego im dzieci nie zabrali?Najlepiej kogoś oczerniać.A ty pewnie koleżanką tego co na te dziecko najechał jesteś.Po pijaku do auta nie wsiada się i tyle!
Aparat...
Poniedziałek, 2018-06-04 19:14
Żebyście wy widzieli ile oni serca wkładają w wychowanie tych Dzieciaczkow.. Zawsze czyste, zadbane, a przede wszystkim szczęśliwe! Jeszcze nie widziałam tak młodych rodziców i takich odpowiedzialnych! Nikogo do pomocy nie potrzebują. A ten chłopczyk tak za ojcem jest, jak wy możecie tak pisać! Radziłbym się w głowę wam puknac i to porządnie. Ale karma wróci do takich bezdusznych osób!
AparatDorota
Poniedziałek, 2018-06-04 19:15
Nie ma zakazu wsiadania po spożyciu alkoholu za kółko. Ba! Nie ma zakazu by w takim stanie jeździć po polanach i łąkach. Sana sprawa dosyć przykra, ale wina ewidentnie opiekunów dzieciaka bo nie przypilnowali i mam w związku z tym nadzieje, że opieka społeczna podejmie kroki by móc odebrać dzieci tym "roztargnionym" rodzicom.
AparatDo doroty
Poniedziałek, 2018-06-04 20:07
A kim ty wogole Dorota jesteś ze piszesz takie rzeczy? Czy ty znasz ich wogole? Każdy kto ich zna WIE że zajmują się dziećmi IDEALNIE! A może żal cię ściska że są lepsi od ciebie? Ch*j wie skąd się tu wzięłaś i się wypowiadasz. Widać jaka jesteś broniąc pijanego kierowcy i szykanujac rodziców którzy są załamani cała ta sytuacja. Nikomu nie życzę tego co się stało, ale takim ku*wą jak ty los się odwdzięczy!
AparatIna
Poniedziałek, 2018-06-04 20:14
Ciekawa jestem czy wszyscy, którzy gehejtuja tych rodziców mieliby takie samo zdanie gdyby to ich dziecko potrącił.
Aparat.....
Poniedziałek, 2018-06-04 20:38
Jeżeli wyjdzie sytuacja ze za potrącenie dziecka pod wpływem alkoholu nie zabiorą takiej szmacie prawa jazdy to porusze cała Polskę, i się wezmą za niego!
AparatDo Dorota
Poniedziałek, 2018-06-04 21:09
Kobieto jak nie masz nic sensownego do napisania to zacznij pisać bajki bo to Ci wychodzi najlepiej. Taki stek bzdur co nawypisywalas o rodzicach dziecka! Widać że Wg ich nie znasz bo tak jak oni te dzieci kochają to nie jedna stara matka czy ojciec mógłby się tego od nich nauczyć!!! Gdyby to o Twoje dziecko chodziło to ciekawe czy byś taka cwana była!! Może ty wielka cpunka jesteś skoro takie głupoty o nich wypisujesz powinnaś się kobieto wstydzić!
AparatDo doroty
Poniedziałek, 2018-06-04 21:44
Znam chlopca i szczesliwszego malca nie spotkalem . Czy dziecko ktore ma "zlych rodzicow" chodzi usmiechniete od ucha do ucha ?? Pozatym chlopiec ma zawsze opieke wiele razy widzialem go na rowerku w towarzystwie czy to cioci czy prababci . Na krok go nie opuszczaly.
AparatMieszkanka do Dorota
Poniedziałek, 2018-06-04 21:57
Kobieto czepiłaś się tych biednych rodziców jak jakaś wredna teściowa której przeszkadza to że są normalną kochającą się rodziną. Dzieci są zadbane i szczęśliwe więc odwal się od nich i zajmij sobą!!!
AparatDo Dorota
Poniedziałek, 2018-06-04 22:09
Brak słów co Ty wypisujesz...Ty chyba sama zapierniczasz nawalona...Jaka opieka???Bo czterolatek przyszedł z rodzicami na festyn poszaleć(jak to dziecko w tym wieku)i za to Ty śmiesz pieprzyć,że dzieci są zaniedbane,a rodzice się nimi nie zajmują.Dzieci były z rodzicami!!~Nie same w donu zostawione!!~
Aparatxyz
Poniedziałek, 2018-06-04 22:21
po wyjściu i tak zapewne zycia miec nie będzie. cały gryfów tak na niego siądzie że chłopak z domu nie wyjdzie
Aparatxxx
Wtorek, 2018-06-05 12:49
http://wypadkidrogowe.info/czy-przestepstwo-spowodowania-wypadku-drogowego-mozna-popelnic-tylko-na-drodze-publicznej/
AparatKtoś ktoś
Wtorek, 2018-06-05 14:31
Czyli jak byk pisze ze przestępstwo spowodowania wypadku drogowego można popełnić na drodze publicznej, NIEPUBLICZNEJ oraz INNYCH MIEJSCACH W KTÓRYCH FAKTYCZNIE ODBYWA SIĘ RUCH. Także poczytajcie sobie i zastanówcie co wy wogole piszecie!
AparatGryfowianka
Wtorek, 2018-06-05 14:38
To była impreza masowa,to dlaczego samochody osobowe prywatne (służbowe,to co innego)wjeżdżały sobie,jak chciały,pod samą scenę nawet?W sobotę byk monitoring,w niedzielę wieczorem go nie bylo... Oj ,trzeba wyciągnąć wnioski...
AparatN
Wtorek, 2018-06-05 14:55
Nie bronię w żaden sposób kierowcy, ale ludzie 0,6 To jedno piwo w innych krajach dozwolone. Na trzeźwo również mogło się to wydarzyć. Dziecko było nie upilnowanane i tyle w temacie. Każdy kto chociaż kojarzy tych ludzi wie że to "instagramowi" rodzice na pokaz. "Instamatka" nie ogarnęła życia.
AparatSebakaryna
Wtorek, 2018-06-05 17:15
No niestety,siedząc na górce można było zaobserwować co się dzieje ,latały te gówniaki po całym placu kwisonaliów bez opieki I jeszcze pretensje że ktoś przetrącił. Szkoda chłopaka,dziecka Ale rodziców wcale ,ten kto ich zna to wie co to za typy. Patologia rodzi patologie.
AparatDo Dorota
Wtorek, 2018-06-05 17:55
Rozumiem że doskonale znasz tą rodzinę i zapewne z nimi mieszkasz pod jednym dachem że takie bzdury wypisujesz. Lepiej zajmij się własnym idealnym życiem zamiast oczerniac innych chyba że masz alkomat w oczach i kamery w mieszkaniach innych osób. Jak można być tak bezczelnym i nie mając pojęcia pisać takie głupoty. Widać że z Gryfowa i pewnie własne życie jest zbyt nudne więc sobie używasz na innych. Kto ma dzieci dobrze wie że wszędzie ich pełno i nie zawsze sposób ich dopilnować a na łańcuchu przecież ich prowadzac nie można. Pech i tyle
AparatMałgoś
Wtorek, 2018-06-05 18:01
Nie rozumiem naszego narodu, weźcie się ogarnijcie! Zamiast zionąć jadem w stronę rodziny, pomódlcie się o zdrowie dla tego chłopczyka! Myślę że człowiek, który zawinił, poniósł już karę , jego sumienie będzie do końca życia obciążone. Wypadki się zdarzają, takie jest życie, postawcie się w roli rodziców dziecka, co oni w tej chwili przeżywają. Nie myślicie o tym, ale każdego z nas może spotkać taka tragedia, zamiast oceniać , trochę pokory! Znam tych ludzi osobiście, żadna patologia, spokojni skromni ludzie. Że dziadek po piwie i go poniosło?? Was by nie poniosło?? To są emocje, często nie kontrolowane, nie zdarzyło się nikomu z Was wypić piwa w gronie znajomych przy dzieciach??? Już nie udawajcie takich "idealnych" Jesteśmy tylko ludźmi, szanujmy się !! Życzę wytrwałości dla rodziców i dziadków malca i powrotu do zdrowia dla chłopczyka.
AparatZdegustowana
Wtorek, 2018-06-05 18:32
Tylko jedno piwo...tylko jeden kieliszek, tylko jeden blancik a wypadków na polskich drogach mamy wciąż coraz większy odsetek. Jak się nie potrafi wstrzymać od picia to niech chodzi piechotą. Piwo to jakiś życiodajny napój?jak nie wypije to się odwodni? Jak można pozwalać na takie zachowanie? Należy piętnować patologiczne zachowania a nie na nie zezwalać.
AparatDo N
Wtorek, 2018-06-05 19:17
To znasz czy kojarzysz? Bo ja ZNAM i mogę dużo się wypowiedzieć na ich temat! Przestańcie w końcu głosić jakieś herezje! Jak można tak obsmarowywać rodziców, których spotkała taka tragedia! Znam rodziców, i szczerze bardziej odpowiedzialnych i kochających nie widziałem. Powinniście brać z nich przykład, bo w dzisiejszych czasach tacy kochający rodzice to rzadkość! Dzieci zawsze uśmiechnięte, oni życie by za nich oddali, a wy ich tak dobijacie! Ludzka podlosc nie zna granic! Poza tym Co ma instagram do tego? Nie wiedziałem że można być złym rodzicem bo prowadzi się instagrama. W takim razie wszyscy co mają konta na portalach społecznościowych są złymi rodzicami!
AparatMmmmm
Wtorek, 2018-06-05 19:38
Tam było mnóstwo dzieciaków! Bawili się, biegali! Tam żadne auto nie miało prawa być, ŻADNE! To nie była wina rodziców tylko pijanego kierowcy, nikt by się nie spodziewał ze nagle coś podjedzie! Kto tam był to widział! Chłopczyk był cały czas pod opieką, bawił się, 100 metrów dalej jego mama z córeczka stała, tam nie miało prawa być tego auta! Jak nie to dziecko to inne by potrącił, czy wy tego nie rozumiecie?
AparatAnna
Wtorek, 2018-06-05 23:16
Tak naprawdę to tragedia dla 2 rodzin ale trzeba jakoś żyć...
Aparatplac
Środa, 2018-06-06 08:36
Ogólnie strefa za namiotami powinna być odgrodzona przynajmniej te 5 m dla pojazdów wystawcy muszą się jakoś rozładować itp. czasem coś dowieźć, ogólnie problem był w tym że jeździli tam wszyscy a nie tylko wystawcy...
Aparatehhh
Środa, 2018-06-06 10:30
Ogólnie to powinno się poogradzać wszystko. A najlepiej nikogo nie wpuszczać, a zainteresowani słuchaliby koncertów z mostu, z którego też mogliby spaść. A gdyby to dziecko wpadło z drugiej strony do rzeki i się utopiło, to kto byłby winny? Rzeka? A zaraz obok przepompownia ścieków z licznymi atrakcjami.Jaką przeszkodą dla czteroletniego dziecka bez nadzoru jest taśma zabezpieczająca? Żadna impreza, czy duża, czy mała i żadne miejsce gdzie występuje duże skupisko ludzi w różnym stanie nieważkości nie jest przestrzenią dla takich maluchów. Niezależnie od okoliczności rodzice mają bezwzględny obowiązek nadzoru i opieki nad dzieckiem do lat siedmiu. Wielohektarowa łąka to nie plac zabaw ani prywatny ogródek.
AparatN
Środa, 2018-06-06 16:05
Jest wyraźnie napisane że chłopak cofał aby zapakować towar, więc musiał tam wjechać. Nie rozumiem po co w ogóle na "tyły" ludzie chodzą z dziećmi. Atrakcje dla dzieci i parasole są po drugiej stronie. Będę się powtarzać nie bronię kierowcy ale określanie go "pijanym" to moim zdaniem przesada, czy wy również po wypiciu jednego czy 2 piw określacie się mianem "pijanego". Chłopak źle zrobil i poniesie tego konsekwencje. Ale dziecko to nie zabawka że położysz i będzie leżeć, trzeba mieć oczy do okoła głowy a nie puszczać samopas, wystarczy chwilą nie uwagi i tragedia gotowa
AparatGosc
Środa, 2018-06-06 20:13
Trzeba było dziecka pilnowac a nie o godzinie 9 na kwisonaliach się bawić.
Chłopak nie powinien wgl do auta wsiadać.
Wina jest po dwóch stronach . Ale może gdyby nie prowadzali sie o takiej godzinie gdzie wiadomo jak jest (%) to by do tego nie doszło.
AparatStop hejterom
Czwartek, 2018-06-07 09:34
Cofał z otwartym bagażnikiem? Kto normalny widząc że dookoła jest pełno ludzi cofa samochód z otwartym bagażnikiem. Po drugie z tego co wiem to była godzina lekko po 20,poza tyn to sprawa rodziców o której byli, dziecko bez opieki nie było. Poprostu nieszczczesliwy wypadek który mógł się zdarzyć każdemu kto tam był. Czy dziecku czy dorosłemu. A oprócz tego chłopczyka ganiało tam mnóstwo innych dzieciaków. Przestańcie hejtowac tych rodziców, niesamowite ile w dzisiejszych czasach jest podłych ludzi. Zajmijcie się lepiej sobą, mogę się założyć że gdyby was to spotkało to zupełnie inaczej byście gadali. Ale trzeba przecież zrobić sensacje i wykorzystać czyjeś nieszczęście do podbudowania własnego ego.
Aparatciapus
Czwartek, 2018-06-07 21:51
to
AparatVR46
Poniedziałek, 2018-06-11 15:45
do
Xyz
gdy dziecko przyszło na świat to rodzice mogli tylko pomarzyć o 500+,bo wtedy rządziła ta banda PO i PSL
Dodaj komentarz

Kalendarz wydarzeń

Prev
Marzec 2019
Next
Po Wt Śr Cz Pi So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Mini_archiwum-lwowecki
Niedziela, 2019-03-17
List_mini_hercules-c130-mon
Piątek, 2019-03-15
List_mini_swietlica-wiejska-w-mlynsku-2019
Piątek, 2019-03-15
List_mini_znowu-okradaja-domy-rozwiercajac-okna
Piątek, 2019-03-15
List_mini_male-granty-3
Piątek, 2019-03-15
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-igrzysk-dzieci-2019
Piątek, 2019-03-15
List_mini_policyjny-kogut
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_prokurator
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_onie-byli-niezlomni
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_tragiczny-wypadek-na-dk30
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_wlen-zabytek
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-licealiada-mlodziezy
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_mini-pilka-siatkowa-4-sp-mirsk
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_mistrzostwa-powiatu-szs-----pilka-reczna-dziewczat-igrzysk-dzieci-2019
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-igrzysk-mlodziezy-2019
Czwartek, 2019-03-14
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
Aktualności | Wydarzenia | Ludzie | Samorząd | Na sygnale | Wywiady | Historia | Galeria | Ogłoszenia |  Reklama | Praca