27 kolejka IV ligi, 26 okręgówki, 23 A klasy oraz 19 i 23 B klasy

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2018-05-27 19:21:33

27 kolejka IV ligi
Orla Wąsosz 1-4 Włókniarz Mirsk
Sudety Giebułtów 2-1 Górnik Boguszów-Gorce

Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu Włókniarz zgromadził 32 pkt, które drużynie z Mirska dają 11 pozycje w tabeli a Sudety zgromadziły 37 pkt, które drużynę z Giebułtowa plasują na 9 pozycji.



26 kolejka klasy okręgowej
TS Parzyce 0-3 Gryf Gryfów Śląski (wo)
Orzeł Wojcieszów 2-0 Stella Lubomierz

Cztery kolejki przed zakończeniem sezonu Gryf ma na koncie 38 pkt, które drużynie z Gryfowa Śl. dają 6 pozycję w tabeli, a Stella z 35 pkt plasuje się na 7 pozycji w tabeli.


23 kolejka I grupy, A klasy
Pogoń Wleń 1-1 Czarni Strzyżowiec

Pogoń po 21 rozegranych meczach ma na koncie 25 pkt. a Czarni po 22 spotkaniach mają na koncie również 25 pkt. i w tabeli są o oczko niżej od drużyny z Wlenia


23 kolejka II grupy, A klasy
Włókniarz Leśna 3-4 Czarni Lwówek Śląski
Pogoń Markocice 4-1 WKS Żarki Średnie
Błękitni Studniska Dolne 16-0 Fatma Pobiedna
Olsza Olszyna Lubańska 4-0 Chmielanka Chmieleń
Kwisa Świeradów Zdrój 3-0 LZS Kościelnik
Piast Zawidów 5-1 Skalnik Rębiszów
Zryw Bratków 0-1 Iskra Łagów

lp  nazwa mecz pkt Z R P
1   Pogoń Markocice  23 63 21 0 2
2  Włókniarz Leśna  22 50 16 2 4
3  Piast Zawidów  23 48 15 3 5
4  Błękitni Studniska Dolne  23 46 15 1 7
5  Kwisa Świeradów Zdrój  23 43 14 1 8
6  Olsza Olszyna Lubańska  22 40 13 1 8
7  Czarni Lwówek Śląski  23 40 13 1 9
8  LZS Kościelnik  23 32 10 2 11
9  Iskra Łagów  23 25 8 1 14
10  Skalnik Rębiszów  23 24 7 3 13
11  WKS Żarki Średnie  23 21 6 3 14
12  Chmielanka Chmieleń  23 20 5 5 13
13  Zryw Bratków  23 10 3 1 19
14  Fatma Pobiedna  23 5 1 2 20
 

19 kolejka II grupy, B klasy
Zryw Ubocze 0-4 Julia II Szklarska Poręba
Kwisa Mroczkowice 4-3 LZS Stara Kamienica
KS Pławna 0-1 Bobry Wojanów
WKS Pilchowice - Juvenia Rybnica
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 3-8 KS Maciejowa

lp nazwa mecz pkt Z R P
1 LZS Stara Kamienica 18 38 11 5 2
2 Julia II Szklarska Poręba 18 34 9 7 2
3 KS Maciejowa 17 33 10 3 4
4 Kwisa Mroczkowice 17 32 8 5 3
5 Mitex Podgórzyn 17 24 7 3 7
6 WKS Pilchowice 16 23 5 8 3
7 GLKS Jeżów Sudecki 17 21 6 3 8
8 Juvenia Rybnica 16 19 6 1 9
9 Bobry Wojanów 17 17 4 5 8
10 Zryw Ubocze 18 10 3 1 14
11 KS Pławna 17 9 2 3 12
 

23 kolejka III grupy, B klasy
Znicz Kruszyn 2-0 Zbylut Zbylutów
LKS Mierzwin 2-2 LZS Kotliska
Majdan Bolesławice - LZS Niwnice

Drużyna z Niwnic w 22 meczach zgromadziła 40 pkt. i zajmuje 4 pozycje w tabeli, Zbylut po 23 meczach z 29 pkt. zajmuje 8 pozycję w tabeli, a drużyna z Kotliska w 23 meczach zgromadziła 21 pkt. i plasuje się 11 pozycji w tabeli grupy.

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz

Kalendarz wydarzeń

Prev
Luty 2020
Next
Po Wt Śr Cz Pi So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
WAŻNE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Mini_archiwum-lwowecki
Niedziela, 2019-03-17
List_mini_hercules-c130-mon
Piątek, 2019-03-15
List_mini_swietlica-wiejska-w-mlynsku-2019
Piątek, 2019-03-15
List_mini_znowu-okradaja-domy-rozwiercajac-okna
Piątek, 2019-03-15
List_mini_male-granty-3
Piątek, 2019-03-15
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-igrzysk-dzieci-2019
Piątek, 2019-03-15
List_mini_policyjny-kogut
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_prokurator
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_onie-byli-niezlomni
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_tragiczny-wypadek-na-dk30
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_wlen-zabytek
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-licealiada-mlodziezy
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_mini-pilka-siatkowa-4-sp-mirsk
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_mistrzostwa-powiatu-szs-----pilka-reczna-dziewczat-igrzysk-dzieci-2019
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-igrzysk-mlodziezy-2019
Czwartek, 2019-03-14
Aktualności | Wydarzenia | Ludzie | Samorząd | Na sygnale | Wywiady | Historia | Galeria | Ogłoszenia |  Reklama | Praca