Wyniki weekendowych spotkań

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2018-05-20 19:01:53
26 kolejka, IV ligi
Włókniarz Mirsk 1-1 Karkonosze Jelenia Góra
Stal Chocianów 1-1 Sudety Giebułtów

Sudety z 34 punktami na koncie zajmują 8 pozycję w tabeli grupy, a Włókniarz z 29 pkt. plasuje się na 12 pozycji

25 kolejka okręgówki
Stella Lubomierz 1-2 GKS Warta Bolesławiecka
Gryf Gryfów Śląski 1-1 Victoria Ruszów

Po 25 rozegranych spotkaniach Stella plasuje się na 6 pozycji w tabeli a Gryf jest o oczko niżej. Obie drużyny zdobyły w tym sezonie po 35 pkt.


22 kolejka, I grupy A klasy
Czarni Strzyżowiec 1-6 Budowlani Wojcieszów
Dolomit Pisarzowice 1-3 Pogoń Wleń

Po 21 rozegranych spotkaniach Czarni z 24 pkt. na koncie zajmują 7 pozycję w tabeli grupy, a Pogoń po rozegraniu 20 spotkań ma na koncie również 24 pkt i zajmuje 8 pozycję.

22 kolejka, II grupy A klasy
Czarni Lwówek Śląski 3-1 Iskra Łagów
Skalnik Rębiszów 5-2 Zryw Bratków
LZS Kościelnik 2-5 Piast Zawidów
Chmielanka Chmieleń 1-9 Kwisa Świeradów Zdrój
Fatma Pobiedna 1-3 Olsza Olszyna Lubańska
WKS Żarki Średnie 0-4 Błękitni Studniska Dolne
Włókniarz Leśna 3-0 Pogoń Markocice

lp nazwa mecz pkt Z R P
1 Pogoń Markocice 22 60 20 0 2
2 Włókniarz Leśna 21 50 16 2 3
3 Piast Zawidów 22 45 14 3 5
4 Błękitni Studniska Dolne 22 43 14 1 7
5 Kwisa Świeradów Zdrój 22 40 13 1 8
6 Olsza Olszyna Lubańska 21 37 12 1 8
7 Czarni Lwówek Śląski 22 37 12 1 9
8 LZS Kościelnik 22 32 10 2 10
9 Skalnik Rębiszów 22 24 7 3 12
10 Iskra Łagów 22 22 7 1 14
11 WKS Żarki Średnie 22 21 6 3 13
12 Chmielanka Chmieleń 22 20 5 5 12
13 Zryw Bratków 22 10 3 1 18
14 Fatma Pobiedna 22 5 1 2 19
 

18 kolejka, II grupy, B klasy
Julia II Szklarska Poręba 2-1 KS Maciejowa
Juvenia Rybnica - GLKS Jeżów Sudecki/Czernica
Bobry Wojanów 0-2 WKS Pilchowice
LZS Stara Kamienica 10-2 KS Pławna
Zryw Ubocze 4-1 Mitex Podgórzyn

lp nazwa mecz pkt Z R p
1 LZS Stara Kamienica 17 38 11 5 1
2 Julia II Szklarska Poręba 17 31 8 7 2
3 KS Maciejowa 16 30 9 3 4
4 Kwisa Mroczkowice 16 29 8 5 3
5 Mitex Podgórzyn 17 24 7 3 7
6 WKS Pilchowice 16 23 5 8 3
7 Juvenia Rybnica 15 19 6 1 8
8 GLKS Jeżów Sudecki 15 18 5 3 7
9 Bobry Wojanów 16 14 3 5 8
10 Zryw Ubocze 17 10 3 1 13
11 KS Pławna 16 9 2 3 11
 


22 kolejka, III grupy, B klasy
LZS Kotliska 7-0 Bóbr Dąbrowa
Zbylut Zbylutów 0-9 LKS Mierzwin
LZS Niwnice 4-1 Orzeł Gościszów

Drużyna z Niwnic ma za sobą 22 spotkania, na koncie 40 punktów i obecnie 3 pozycję w tabeli. Drużyna ze Zbylutowa po 22 rozegranych meczach, z 29 pkt na koncie zajmuje 8 pozycję w tabeli grupy, a drużyna z Kotlisk po pięknym zwycięstwie z 20 pkt zajmuje 11 pozycje w grupie.
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz

Kalendarz wydarzeń

Prev
Lipiec 2020
Next
Po Wt Śr Cz Pi So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
WAŻNE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Mini_archiwum-lwowecki
Niedziela, 2019-03-17
List_mini_hercules-c130-mon
Piątek, 2019-03-15
List_mini_swietlica-wiejska-w-mlynsku-2019
Piątek, 2019-03-15
List_mini_znowu-okradaja-domy-rozwiercajac-okna
Piątek, 2019-03-15
List_mini_male-granty-3
Piątek, 2019-03-15
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-igrzysk-dzieci-2019
Piątek, 2019-03-15
List_mini_policyjny-kogut
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_prokurator
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_onie-byli-niezlomni
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_tragiczny-wypadek-na-dk30
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_wlen-zabytek
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-licealiada-mlodziezy
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_mini-pilka-siatkowa-4-sp-mirsk
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_mistrzostwa-powiatu-szs-----pilka-reczna-dziewczat-igrzysk-dzieci-2019
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-igrzysk-mlodziezy-2019
Czwartek, 2019-03-14
Aktualności | Wydarzenia | Ludzie | Samorząd | Na sygnale | Wywiady | Historia | Galeria | Ogłoszenia |  Reklama | Praca