Wyniki 13 kolejki IV ligi i okręgówki oraz 11 kolejki A i B klasy

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-11-05 16:33:26
13 kolejka, IV Ligi

Orkan Szczedrzykowice - Włókniarz Mirsk
Sudety Giebułtów 0-1 Karkonosze Jelenia Góra

Po 13 rozegranych spotkaniach Sudety z 14 pkt. zajmują 11 pozycję w tabeli, a Włókniarz po 11 rozegranych spotkaniach z 18 pkt. plasuje się na 9 pozycji.


13 kolejka okręgówki

Gryf Gryfów Śląski 7-0 Sparta Zebrzydowa
Stella Lubomierz 8-1 TS Parzyce

Po 13 rozegranych meczach Stella i Gryf mają po 17 pkt i zajmują kolejno 8 i 9 pozycję w tabeli grupy.


11 kolejka I grypy, A klasy

Czarni Strzyżowiec – pauza
Pogoń Wleń 5-2 Victoria Czadrów

Pogoń po 10 rozegranych meczach ma 10 pkt. i zajmuje 8 poz. w tabeli, a Czarni po 9 spotkaniach z 14 pkt. zajmują 6 pozycję.


11 kolejka II grypy, A klasy

Zryw Bratków 1-4 Czarni Lwówek Śląski
Piast Zawidów 3-0 Iskra Łagów
Kwisa Świeradów Zdrój 3-0 Skalnik Rębiszów
Olsza Olszyna Lubańska 0-2 LZS Kościelnik
Błękitni Studniska Dolne 9-2 Chmielanka Chmieleń
Pogoń Markocice 19-0 Fatma Pobiedna
Włókniarz Leśna 5-0 KS Żarki Średnie

lp nazwa mecz pkt Z R P
1 Pogoń Markocice 11 30 10 0 1
2 Włókniarz Leśna 9 22 7 1 1
3 Olsza Olszyna Lubańska 9 21 7 0 2
4 Błękitni Studniska Dolne 10 19 6 1 3
5 Kwisa Świeradów Zdrój 11 19 6 1 4
6 Piast Zawidów 11 17 5 2 4
7 LZS Kościelnik 11 17 5 2 4
8 Chmielanka Chmieleń 10 13 3 4 3
9 Skalnik Rębiszów 11 13 4 1 6
10 Czarni Lwówek Śląski 10 12 4 0 6
11 Iskra Łagów 11 12 4 0 7
12 WKS Żarki Średnie 10 9 2 3 5
13 Zryw Bratków 11 4 1 1 9
14 Fatma Pobiedna 10 2 0 2 8
 

11 kolejka II grypy, B klasy


WKS Pilchowice 1-1 Julia II Szklarska Poręba
KS Pławna 4-6 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica
Kwisa Mroczkowice 1-2 KS Maciejowa
Mitex Podgórzyn - Juvenia Rybnica
Zryw Ubocze 1-6 Bobry Wojanów

lp nazwa mecz pkt Z R P
1 LZS Stara Kamienica 9 18 5 3 1
2 Julia II Szklarska Poręba 10 17 4 5 1
3 KS Maciejowa 10 17 5 2 3
4 Juvenia Rybnica 8 16 5 1 2
5 Mitex Podgórzyn 8 16 5 1 2
6 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 10 14 4 2 4
7 WKS Pilchowice 10 13 2 7 1
8 Bobry Wojanów 9 12 3 3 3
9 Kwisa Mroczkowice 9 10 2 4 3
10 KS Pławna 10 4 1 1 8
11 Zryw Ubocze 9 1 0 1 8
 

11 kolejka III grypy, B klasy


Znicz Kruszyn 7-3 LZS Kotliska
Orzeł Gościszów - Zbylut Zbylutów
Twardy Świętoszów 5-1 LZS Niwnice
Komentarze:
Aparatwarszawiak
Niedziela, 2018-02-25 04:55
Nie widziałem, że na Dolnym Śląsku są GRYPY piłkarskie...
Dodaj komentarz

Kalendarz wydarzeń

Prev
Kwiecień 2020
Next
Po Wt Śr Cz Pi So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
WAŻNE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Mini_archiwum-lwowecki
Niedziela, 2019-03-17
List_mini_hercules-c130-mon
Piątek, 2019-03-15
List_mini_swietlica-wiejska-w-mlynsku-2019
Piątek, 2019-03-15
List_mini_znowu-okradaja-domy-rozwiercajac-okna
Piątek, 2019-03-15
List_mini_male-granty-3
Piątek, 2019-03-15
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-igrzysk-dzieci-2019
Piątek, 2019-03-15
List_mini_policyjny-kogut
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_prokurator
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_onie-byli-niezlomni
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_tragiczny-wypadek-na-dk30
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_wlen-zabytek
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-licealiada-mlodziezy
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_mini-pilka-siatkowa-4-sp-mirsk
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_mistrzostwa-powiatu-szs-----pilka-reczna-dziewczat-igrzysk-dzieci-2019
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-igrzysk-mlodziezy-2019
Czwartek, 2019-03-14
Aktualności | Wydarzenia | Ludzie | Samorząd | Na sygnale | Wywiady | Historia | Galeria | Ogłoszenia |  Reklama | Praca