Wyniki 12 kolejki IV ligi i okręgówki oraz 10 kolejki A i B klasy

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-10-29 20:24:23
W wietrzny, deszczowy weekend niektóre ze spotkań z powodu fatalnych warunków atmosferycznych, czy złego stanu boiska została odwoła. Mecze rozegrały m.in. Stella, Gryf, Kwisa, Pogoń, Czarni, Skalnik, Pławna, Niwnice, Zbylutów …

12 kolejka IV ligi

Włókniarz Mirsk - Orla Wąsosz (odwołany)
Górnik Boguszów-Gorce 2-1 Sudety Giebułtów


Sudety po 12 rozegranych spotkaniach z 15 pkt na koncie zajmują 11 pozycję w tabeli a Włókniarz po 11 rozegranych spotkaniach z 18 pkt zajmuje 7 pozycję.


12 kolejka okręgówki

Victoria Ruszów 1-0 Stella Lubomierz
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-2 Gryf Gryfów Śląski


Po 12 rozegranych meczach, Stella z 14 pkt plasuje się na 10 pozycji w tabeli grupy, a Gryf z tą samą ilością punktów i nieznaczną różnica bramek zajmuje 11 pozycję.


10 kolejka, I grupy, A klasy


Czarni Strzyżowiec 1-1 Pogoń Wleń

W gminny derby wleńskie drużyny podzieliły się punktami. W efekcie czego po 9 rozegranych spotkaniach Czarni z 14 pkt. plasują się na 6 pozycji w tabeli, a Pogoń z 7 pkt. zajmuje pozycję 11.

10 kolejka, II grupy, A klasy

Czarni Lwówek Śląski - Włókniarz Leśna - odwołany
Fatma Pobiedna - Błękitni Studniska Dolne - odwołany
Chmielanka Chmieleń - Olsza Olszyna Lubańska – odwołany
WKS Żarki Średnie 1-6 Pogoń Markocice
LZS Kościelnik 0-4 Kwisa Świeradów Zdrój
Skalnik Rębiszów 2-3 Piast Zawidów
Iskra Łagów 8-2 Zryw Bratków


lp nazwa mecz pkt Z R P
1 Pogoń Markocice 10 27 9 0 1
2 Olsza Olszyna Lubańska 8 21 7 0 1
3 Włókniarz Leśna 8 19 6 1 1
4 Błękitni Studniska Dolne 9 16 5 1 3
5 Kwisa Świeradów Zdrój 10 16 5 1 4
6 Piast Zawidów 10 14 4 2 4
7 LZS Kościelnik 10 14 4 2 4
8 Chmielanka Chmieleń 9 13 3 4 2
9 Skalnik Rębiszów 10 13 4 1 5
10 Iskra Łagów 10 12 4 0 6
11 Czarni Lwówek Śląski 9 9 3 0 6
12 WKS Żarki Średnie 10 9 2 3 5
13 Zryw Bratków 10 4 1 1 8
14 Fatma Pobiedna 9 2 0 2 7
 

10 kolejka, II grupy, B klasy

LZS Stara Kamienica - Zryw Ubocze - odwołany
Bobry Wojanów - Mitex Podgórzyn - odwołany
Juvenia Rybnica - Kwisa Mroczkowice - odwołany
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 3-2 WKS Pilchowice
KS Maciejowa 3-1 KS Pławna


10 kolejka, III grupy, B klasy

LZS Niwnice 2-6 Majdan Bolesławice
Zbylut Zbylutów 2-6 Znicz Kruszyn

LZS Kotliska - LKS Mierzwin - odwołany

Niwnice po 10 rozegranych spotkaniach z 19 pkt. zajmują 4 pozycję w tabeli, Kotliska po 9 spotkaniach z 10 pkt plasują się na 9 pozycji a Zbylutów po 10 rozegranych meczach z 9 pkt na koncie zajmuje 12 pozycję w tabeli

Komentarze:
Aparatkibic
Niedziela, 2017-10-29 23:06
kto by się spodziewał że Gryf wywiezie punkty z Bolesławca, brawo! zaczyna to jakoś wyglądać.
Dodaj komentarz

Kalendarz wydarzeń

Prev
Kwiecień 2020
Next
Po Wt Śr Cz Pi So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
WAŻNE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Mini_archiwum-lwowecki
Niedziela, 2019-03-17
List_mini_hercules-c130-mon
Piątek, 2019-03-15
List_mini_swietlica-wiejska-w-mlynsku-2019
Piątek, 2019-03-15
List_mini_znowu-okradaja-domy-rozwiercajac-okna
Piątek, 2019-03-15
List_mini_male-granty-3
Piątek, 2019-03-15
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-igrzysk-dzieci-2019
Piątek, 2019-03-15
List_mini_policyjny-kogut
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_prokurator
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_onie-byli-niezlomni
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_tragiczny-wypadek-na-dk30
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_wlen-zabytek
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-licealiada-mlodziezy
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_mini-pilka-siatkowa-4-sp-mirsk
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_mistrzostwa-powiatu-szs-----pilka-reczna-dziewczat-igrzysk-dzieci-2019
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-igrzysk-mlodziezy-2019
Czwartek, 2019-03-14
Aktualności | Wydarzenia | Ludzie | Samorząd | Na sygnale | Wywiady | Historia | Galeria | Ogłoszenia |  Reklama | Praca