Mariola Szczęsna kandydatką na burmistrza

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2014-09-15 10:07:37
W niedzielę 14 września 2014 w Lwówku Śląskim odbył się Konwent PSL, podczas którego ludowcy zatwierdzili kandydatury na burmistrzów oraz radnych gminnych i powiatowych w zbliżających się wyborach samorządowych. 


Kandydatką na Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski z ramienia PSL-u jest Mariola Szczęsna
. Pani Mariola Szczęsna jest osobą znaną w gminie, jest m.in. Sołtysem Sołectwa Mojesz, Radną Gminy i Miasta Lwówek Śląski, Prezesem Stowarzyszenia „Srebrna Dolina”,  od wielu lat działaczką PSL, członkiem Zarządu Wojewódzkiego PSL-u.
 
 

Czy Pani Mariola Szczęsna jest dobrym kandydatem na burmistrza? - zapytałem Zenona Zatchieja, Prezesa Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Powiecie Lwóweckim i członka Rady Naczelnej PSL w Warszawie.
 
- My w PSL-u stawiamy na samych dobrych kandydatów i uważamy, że koleżanka Mariola Szczęsna jest naszym bardzo dobrym kandydatem, ma długoletnie doświadczenie samorządowe, jest Radną kilku kadencji w gminie Lwówek Śląski, także bardzo aktywnie działa w samorządzie rolniczym, od kilku kadencji jest członkiem Rady Powiatowej Samorządu Rolniczego, więc ma doświadczenie samorządowe i widzimy, że to bardzo dobry kandydat, tym bardziej, że koleżanka Mariola Szczęsna bardzo aktywnie działa w rozwoju obszarów wiejskich i tutaj właśnie widzimy duże pole wobec nowego planowania 2014-2020, gdzie dużo środków unijnych spłynie na ten teren i one powinny być w jeszcze większym stopniu pozyskiwane.
 
Marek Dral, Lwówecki.info
- Jednym z takich zarzutów kontrkandydatów z pewnością będzie to, że Pani Mariola Szczęsna będzie startowała pod szyldem partyjnym. Czy to nie znaczy, że jak zostanie Burmistrzem to będzie Burmistrzem wybranej grupy ludzi?
 
Zenon Zatchiej, Prezes Zarządu Powiatowego PSL w Powiecie Lwóweckim
- Uważam, że na pewno tak nie będzie. Koleżanka Mariola Szczęsna mogłaby kandydować z własnego komitetu wyborczego, ale doszliśmy na Zarządzie Powiatowym do takiego wniosku, że skoro Mariola Szczęsna jest członkiem Polskiego Stronnictwa Ludowego od wielu lat, wcześniej była członkiem zarządu Związku Młodzieży Wiejskiej WICI, więc jak to się mówi „Od przedszkola do Opola”, od zawsze była w ruchu ludowym, więc dzisiaj startując z własnego komitetu wyborczego wyborców, to tak jakby, wypierała się  swojej przeszłości.
Uważam, że w swoim programie wyborczym na pewno umieści to, że jak zostanie wybrana na Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski, to będzie reprezentować wszystkich mieszkańców!
 
Marek Dral, Lwówecki.info
- Dlaczego zdecydowała się Pani kandydować na stanowisko Burmistrza?
 
Mariola Szczęsna, kandydatka na Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski
- Panie redaktorze, jest tak dużo takich małych rzeczy w naszej gminie, które nie są realizowane i te małe rzeczy przez obecne nasze władze gminne są niedostrzegane i są zawsze mało istotne. Uważam, że wszystkie te małe rzeczy zebrane w całość tworzą wielką sprawę i dlatego o wszystkie te rzeczy trzeba dbać. Mówię tutaj o oddolności, o pomysłach ludzi, naszych mieszkańców. Nikt ich nie zauważa.
 
Mariola Szczęsna zapewnia, że zmieni podejście władzy i urzędników do mieszkańców.
 
- Z całą stanowczością i w pełni odpowiedzialnie mówię, że koniecznie trzeba zmienić też radnych, którzy moim zdaniem powinni współpracować a nie tylko przytakiwać! – mówi Mariola Szczęsna, Kandydatka na Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski, zapewniając jednocześnie, iż jej lista kandydatów do rady Miejskiej to ludzie młodzi, ambitni i pracowici, otwarci na działania oraz chętni do pracy na rzecz wspólnego dobra gminy.


Redakcja Lwówecki.info
  • komentarz osoby o inicjałach S.B. został czasowo zablokowany z powodu skierowania sprawy na drogę sądową.
  • komentarz osoby podpisującej się nickiem "swój" został zablokowany z powodu użycia w nim nazwiska.
  • komentarze osób podpisujących się nickami "do dwawa grosze" oraz "jedna z tych co odeszła" zostały zablokowane z powodu użycia w nich nazwiska
Zobacz galerie:
Komentarze:
AparatAle numer
Poniedziałek, 2014-09-15 11:13
Gratuluję!!!!!
jestem w szoku
Aparatdo boju!
Poniedziałek, 2014-09-15 11:49
Pani Mariolu, doświadczenie Pani jako radna i sołtys ma. Wykazała się Pani kreatywnością w Stowarzyszeniu "Srebrna Dolina".

Zna Pani bieżące problemy mieszkańców, jest Pani elokwentna, pracowita i otwarta na ludzi i ich pomysły.

Ja i moja rodzina oddamy głos na Panią. Nawet jeśli ten Kaziów wygra z dumą powiem, że ja tego człowieka nie wybrałem, bo głosowałem na lepszego kandydata.

Powodzenia!!!
Aparatch.r.
Poniedziałek, 2014-09-15 11:56
rozbawiły mnie słowa Pana Z.Zatchnieja;STAWIAMY NA SAMYCH DOBRYCH KANDYDATÓW.sam znam jedną kandydatkę,która ''ma grubo za pazurami'' i dalej się pcha z listy PSLu.Ludzie wstydu nie mają jeśli chodzi o władze i pieniądze ale ktoś te listy tworzy...
AparatWyborca
Poniedziałek, 2014-09-15 12:22
Tylko nie ta Pani. Już mamy starostę z PSL. Wiadomo, trzeba patrzeć na człowieka, nie na partie, ale moim zdaniem ta Pani się nie sprawdzi. Ma jakąś wiedzę? Zna prawo administracyjne? To, ze działa społecznie to nie wszystko.Burmistrz musi być ogarnięty we wszystkim. Nie tylko chcieć nim być. Ani obecny ani ta
Pani jak dla mnie nie są odpowiednimi kandydatami na to stanowisko tym bardziej ze miasto jest zadłużone po uszy przez działania dotychczasowe. Tu same chęci i sympatia do tej
Pani nie wystarczą.
AparatPłóczki
Poniedziałek, 2014-09-15 13:02
jesteśmy za !!!!!! Cała nasza rodzina będzie głosować na panią
Aparatno no
Poniedziałek, 2014-09-15 13:05
głosuje całymi rodzinami i tak całymi rodzinami psl dostanie prace ...
AparatMojesz
Poniedziałek, 2014-09-15 13:15
do ''płóczki'';cała wasza rodzina na Szczęsną a wszystkie SZczęsne na kandydatkę Wiesławe F.z Póczek i tak se będziemy głosować..
Aparatobiektywny
Poniedziałek, 2014-09-15 13:24
Wszystko fajnie. Tylko czy ma Pani jakiś program, czy ma Pani ludzi z którymi będzie go Pani realizować?
AparatSuper
Poniedziałek, 2014-09-15 13:26
No wkońcu czas zmienić tą obecną władzę bo i tak nic nie robią a i czas na młodych.Mariola mam nadzieje ze wygrasz i udowodnisz że morzna coś zmienić powodzenie.
Aparatmieszkaniec
Poniedziałek, 2014-09-15 14:56
Już gratuluję nowej Pani Burmistrz!
Aparatlitosci
Poniedziałek, 2014-09-15 15:07
Prosze tylko nie to...
Aparatporażka
Poniedziałek, 2014-09-15 15:25
czas na zmiany ale nie na takie .............
Aparatola
Poniedziałek, 2014-09-15 16:12
tylko nie ta pani to dopiero bedzie porazka
Aparatlol
Poniedziałek, 2014-09-15 16:15
tylko nie na pania Fiszer to dopiero by byla porazka;;;;;
Aparatnie ma mowy....
Poniedziałek, 2014-09-15 16:21
o nie, burmistrza mamy jednego i nie wyobrażam sobie, żeby był nim ktoś innym, Pan Kaziów był jest i musi dalej być burmistrzem. Nasz Lwówek kojarzy się z Latem Agatowym, Szwajcarką no i z Panem Kaziowem, nara, ani mi się śni, żeby ta Pani była teraz u władzy :(
Aparatlwowek slaski
Poniedziałek, 2014-09-15 16:23
Wreszcie jakas nowa kandydatura a nie ciagle SLD PIS PO trzech wspanialych do wladzy a i tak wygrywa ten do mycia. Dzisiaj kobieta zostala Premierem a w listopadzie kobieta bedzie burmistrzem. Popierak. Kobitki glosujemy na Szczesna
Aparatdomokrążca
Poniedziałek, 2014-09-15 17:04
często jeżdżę przez Płóczki,tam nawet tablica odpadła.Mają ekologiczną radną właśnie p.Fiszer,jakiś śmieszne stowarzyszenie i sołtysa stolarza a po tej nieszczęsnej tablicy widać jacy to gospodarze.WSTYD

!!
Aparatwiochmen
Poniedziałek, 2014-09-15 17:18
przewrócilo się niech leży..to w końcu nie flaszka nie rozleje się
Aparatdo domokrazcy
Poniedziałek, 2014-09-15 17:41
Jak ci sie nie podobaja Pluczki to po co jezdzisz i nie obrazaj ludzi mieszkajacych tam .Pochwal sie z jakiej ty jestes wiochy.
Aparatdo nie ma mowy
Poniedziałek, 2014-09-15 18:06
Bądź, proszę, obiektywny/na. Agatowe Lato zapoczątkowali Panowie Modelski i Kulczycki. Nie są moimi idolami, ale taka jest prawda, że obecny Pan Burmistrz LLA już zastał, Szwajcarki też nie wybudował. Za to niewiele zrobił w sprawie likwidacji m.in. PCK, czy Punktu Poboru Krwi. Reasumując na mój głos może liczyć tylko Pani Mariola.
Aparatdomokrążca
Poniedziałek, 2014-09-15 18:59
ludzie w Płóczkach sami siebie obrażają bo ciężko przez pół roku wziąść 2 gwożdzie i młotek i przybić tablice albo reklamować u tego co wykonał.kandydaci na stołki do dzieła,mlotki w ręce Płóczki czekają
Aparatdo do nie ma mowy
Poniedziałek, 2014-09-15 19:42
Byli wtedy "u władzy" a zapoczątkował LOK - Modelski czy Kulczycki nie mieli z tym za wiele wspólnego a napewno nie pomysł. Modelskiemu można co najwyżej przypisać zasłużenie oczyszczalnię oraz powiat ale napewno nie LLA.
Aparatdo tych co anty
Poniedziałek, 2014-09-15 20:14
Po pierwsze Pani Mariola ceni imprezy lokalne i je wspiera, więc Lato Agatowe zostanie na 100.

Po drugie, nawet ostatnio głosowała za przejęciem zabytku - starego dworu (obok pałacu) - od kopalni w Niwnicach, by była tam świetlica dla ludzi i jakieś centrum kulturalne np. biblioteka, ale burmistrz i jego ludzie sprawę "załatwili", by do tego nie doszło.

Ponadto ktoś pisał, że jakie ma doświadczenie i kompetencje. ma bo była przez lata sołtysem i radną, a Kaziów to niby kim był te 12 lat temu jak zaczynał? Pomyśl...

Ponadto Pani Mariola potrafi rozmawiać z ludźmi, słuchać ich, a obecny burmistrz tylko kiwa głową, a jak jest problem to nie przychodzi i wysyła swoich urzędasów.

No i najważniejsze. Dajmy jej szansę, bo Kaziów przez 12 lat sytuacji gospodarczej nie poprawił, turystyki też, kultura leży odłogiem, a młodzi uciekają...
Aparatmagda
Poniedziałek, 2014-09-15 21:53
Kobieta czy mezczyzna? Dla mnie nie ma to toznicy. Moze byc burmistrz baba a moze byc chlop. Byle robota jakas byla w tym lwowku. Ma ktos tu jakis pomysl?
AparatLwówczanin
Poniedziałek, 2014-09-15 22:05
Ta kandydatura na burmistrza to porażka. Kolejne kilka lat do tyłu. To porażka.Aż strach pomyśleć jakby to wszystko funkcjonowało. To nie jest stanowisko do dokonywania prób....! Uda się lub nie!!!! Za wysokie progi......proszę Pani.
Aparatmieszkaniec
Poniedziałek, 2014-09-15 23:19
Ploczki to totalna porażka .. brak boiska , oswietnlenia , nie wspominając o drodze po której nie da sie jeździć . Nie funkcjonalna świetlica , szkoła bez dobrego boiska nie wspominajac że lekcje wf prowadzone są na korytarzach.
Aparatmarionet
Poniedziałek, 2014-09-15 23:53
Z całym szacunkiem dla Pani Sz. za wysokie progi. Burmistrzem powinien byc ktos młody ambitny, człowiek. mający sukcesy zarządzając jakimś przedsiębiorstwem.... nie ma takiego więc nawet nie ide na wybory! ludzie tej gminie potrzebny jest prawdziwy przywódca. naprawdę szanuje Panią Szczesną to dobra gospodyni i sołtys ale myśle że tu trzeba troche obycia w świecie..... trzeba mieć program i konsekwentnie go realizowac. nie mówie o obecnym pseudo burmistrzu który kończył jeszcze komunistyczną uczelnie nastawiał 6 marketów( oczywiscie wyrazil zgode na ich budowe) gdzie w niemczech na 30tys miasta przypada 2-3 takie sklepy! wszędzie tylko markety? a gdzie jakieś inwestycje, przemysł? trzeba szybko mocne strony regionu pokazać i wykorzystac. Tu potrzeba kogos kto wie jak uatrakcyjnic region, lwówek. Gmina lwówek to nie wioska gdzie można upiec troche ciasta, sprzedać piwa i kiełbasy! tylko miasto gdzie potrzebne są inwestycje, środki infrastruktura a nie zarośnięte drogi i miejsca pracy! Załatwienie latarni, czy czegoś tam we wiosce to nie wszystko! tu trzeba pomysłu na przyszłość, otwartości na świat i myślenia nieszablonowego a wzorce trzeba gdzieś jednak podpatrzeć!
Aparatdo Lwówczanina
Wtorek, 2014-09-16 01:03
A czego ty chcesz? Jakie masz dowody, że za Pani Szczęsnej coś się cofnie? Mojesz z zapadłej dziury wygląda coraz lepiej i prężniej. Wcześniej nikt w regionie nie słyszał o tej wsi.

Znasz jakieś jej decyzje z rady, której powinna się wstydzić? Wyżej ktoś pisał jedną z mądrych, które dowodzi dalekowzroczności (historia, turystyka plus kultura).

Chciała też, by dyrektor LOK był wybierany w konkursie, a nie z powołania burmistrza. To jest złe?

Człowieku, to ty się cofasz. To nie średniowiecze, kobiety teraz rządzą na świecie (Pani Kanclerz Niemiec - Merkel).
AparatCiekawy
Wtorek, 2014-09-16 08:23
A mnie interesuje program oraz potencjalni współpracownicy oraz doświadczenie w administrowaniu przyszłych włodarzy.Może coś więcej się dowiemy?
AparatDO MIESZKANCA
Wtorek, 2014-09-16 08:34
Jak ci sie nie podobaja Ploczki to po co tu mieszkasz a pretesje mniej do pani RADNEJ ktora przez swoja kadecje nic nie zrobila dla wioski I DALEJ PCHA SIE NA STOLEK;;;;;
AparatDO DOMOKRAZCY
Wtorek, 2014-09-16 08:37
To wez mlotek i przybij ta tabice skoro tak ci ona przeszkadza albo nie patrz w ta strone jak jedziesz
Aparatdomokrążca
Wtorek, 2014-09-16 12:20
ot i mentalność ludzka,tylko patrzeć jeden na drugiego a samemu nic nie robić tylko krytykować.Swoją drogą RADNA te tablice stawiała(miejscowi mówili).Jacy wyborcy taka radna-nieporadna,obraziła się na wioskę ale na kasę z gminy to już nie.Mówią,że znowu startuje to ją sobie wybierzcie to wam się reszta tej metropoli zawali
Aparatobserwator
Wtorek, 2014-09-16 12:50
znam p.Mariolke 'trochę czasu'' i nadal nie mam 100 procent pewności.Pani jest mila,czasami pseudo elegancka,troche kłótliwa..ale jest też Pani ''śliska jak wąż'' jeśli tylko widzi Pani interes.Umie Pani spadać na 4łapy...czy takiego burmistrza właśnie teraz nie mamy?Żeby nam nie wyszło ''zamienił stryjek..''.Jeszcze jedno-jeśli Pani wygra i załatwi chociaż widelec dla Mojesza to będzie raban o stronniczość a jeśli Pani nie zalatwi to swoi Panią zadziobią
Aparatdwagrosze
Wtorek, 2014-09-16 19:12
A kto chodzi na sesje? A kto śledzi stronę BIP? A kto czyta ogłoszenia na tablicach informacyjnych?...Wszyscy potrafią wyrazić opinię na podstawie usłyszanych historyjek lub domysłów...To nie tak drodzy Państwo! Najlepiej oceniać kogoś po pozorach...Przyjrzyjcie się co robią radni, a co burmistrz...Wsłuchajcie się w interpelacje i odpowiedzi na nie, zainteresujcie się statystykami, oglądajcie sporządzane dokumenty gminne- protokoły, uchwały i inne- przecież macie do tego prawo! Wnioski by szokowały nie jednego z Was...To co widzicie to jedno a to, jaka jest prawda leży w urzędowych tekach!
Aparatsesyjny
Wtorek, 2014-09-16 20:52
W całej historii Płóczek lepszej sołtysowej i radnej jaką była pani Fiszer nie mieliście i mieć nie będziecie!Nikt z radnych nie walczył o was tak jak ona i dlatego że domagała się głośno sprawiedliwości dla swoich mieszkańców,co oczywiście nie podobało się WŁADZY,została ukarana brakiem realizacji przedsięwzięć w tych miejscowościach.Przez 4 lata nie udało IM się rzucić jej na kolana,a wy pajace dziękujecie jej takimi wpisami.WSTYD MI ZA WAS!!!!!!!!!!!
AparatKa Se Ma
Wtorek, 2014-09-16 21:25
Mariola musi wygrać wybory,mówią że
ryba psuje się od głowy,czy wy mieszkańcy nie czujecie smrodu?Czy nie żal wam tych dzieci które wychowują się bez ojca czy matki, bo muszą pracować za granicą żeby rodzina miała z czego żyć?Mariola Szczęsna jest naszą przepustką do lepszego życia,do normalności.Przykładem może być Bolesławiec!Dlaczego tam można a u nas nie?Mariola da radę i wiem co mówię.Dajcie jej szansę,gorzej być nie może!
Aparatznajomy od znajomych
Wtorek, 2014-09-16 21:29
do dwagrosze chyba nie bardzo czytasz informacji z sesji gdyż nie wiem co władza kryje ale ostatni protokół z sesji jest z dnia 24 kwietnia a gdzie reszta protokołów widać jak władza pracuje nawet nie ma protokołów totalna olewka
Aparatradna
Wtorek, 2014-09-16 22:11
Zgadzam się z wpisem "dwagrosze" w 100%, mieszkańcom którzy nie czytają stron BIP,nie chodzą na sesje, można wmówić wszystko!Najłatwiej i najprościej rządzi się narodem niezorientowanym,bo jakie pytanie zada mieszkaniec, który nie wie co jest w budżecie?Kto z mieszkańców wie,ile pieniędzy idzie na oświatę,ile na wynagrodzenia,ile na wszystkie inne rzeczy?Przecież to są w dużej części wasze podatki!Oddajecie własne pieniądze do gminy i nie interesujecie się na co są wydawane.To dlatego jest tak żle,bo nie ma społecznej kontroli!
Aparatmieszkaniec
Wtorek, 2014-09-16 22:45
daruj sobie.... tego jeszcze trzeba:):):) to dopiero pech:):):):)
Aparatidiots everywhere
Wtorek, 2014-09-16 23:36
najeżdżacie na p.Fiszer ale nic nie wiecie bo na sesjach was nie ma :)) krzyczycie że nic się nie dzieje, ale nie macie pojęcia że p.Fiszer co chwilę wspomina o rzeczach które trzeba zrobić w płóczkach... jednak p.Burmistrz zdaje się nie słyszeć jej próśb.. naprawdę brak mi słów do czytając niektóre komentarze. to się nazywa konstruktywna krytyka, brawo!!!
Aparatdwagrosze do znajomyodznajomych
Środa, 2014-09-17 07:46
Ostatni protokół sesyjny z 24 kwietnia?- to trzeba pójść do urzędu i spytać, poprosić żeby pokazali gdzie reszta, wytłumaczyli...a nie tylko biadolić! Pani radna Fiszer...? tak! lwica i dlatego guzik ma! gdyby w płóczkach lampy były i chodniki to ludzie by chwalili ale ona nie należy do ludzi, którzy sie płaszczą...ona chce tego, co jej się należy, walczy o mieszkańców nie tylko swojej miejscowosci i dlatego że wytyka palcami błędy jest karana brakiem przychylnoci ze strony władzy...I dla sprostowania...nie jest już prezesem stowarzyszenia bo uznała że można pracować z ludźmi ale już nie z takimi, którzy judzą, kłamią i są leniwi!
Aparatgłos
Środa, 2014-09-17 08:52
możne ktos napisze jak głosowała Pani Mariola w sprawie likwidacji przedszkola i szkół, w sprawie oddania wody do bolesławca ....
AparatSzwajcar
Środa, 2014-09-17 10:31
Do: nie ma mowy.
Skoro tak wychwalasz obecnego burmistrza i kojarzysz jego zasługi m.in ze Szwajcarką, to spowoduj, aby przywrócił jej blask i zlecił porządne wycięcie drzew i krzaków, a nie jak obecnie tylko byle jaka kosmetyka i to po raz pierwszy po tylu latach rządzenia.
A co do pani Marioli, to dobrze, że jest jej kandydatura, bo z Twojego chcenia wynika, że tylko obecny włodarz ma monopol na władzę w naszym mieście, a jak jest rzeczywiście i jak będzie, to zobaczymy po wyborach.
Aparatdo dwagrosza
Środa, 2014-09-17 11:47
Pani fiszer odeszla ze stowarzyszenia z innego powadu teraz sie nie przyzna z jakiego bo WSTYD a jak nic nie moze zalatwic dla wioski to prosty wniosek trzeba zrezygnowac i nie pchac sie tam gdzie ja niechca i z nikim sie nie moze dogadac nawet z mieszkancami nie ma zadnego kataktu.Wielka radna]]]]]]]
Aparatdo dwawa grosze
Środa, 2014-09-17 11:54
dla wiadomośći twojej i znajomych-Fiszerowa nie jest prezesem stowarzyszenie bo narobiła z synową niezłych przekrętow.jak nie wierzysz dowiedz sie w

dla twojej wiedzy Fiszerowa musiała odejść ze stowarzyszenia za przekręty jakie wyczyniała z synową.Co prawda te nędzne stowarzyszenie bez nich jest kaput ale smród był,aż do LGD.Ocaliły tyłek przed prokuratorem dlatego,że mila pani z LGD przekonała te leniwe osoby,żeby nie tułać się po sądach.
spytajcie dlaczego nie rozliczyła się z majatku wiejskiego,to dopiero lwica co wiejskie stoly,maszyny i inne gary pozabierała.Niech dziękuje LENIWYM,że nie wnięśli zażalania na decyzje prokuratury,która uznała,że to niska szkodliwość te kilkaset złotych i Sasinowi ,który zapomniał owe zażalenie złożyć.to dopiero wstyd,nawet Rewelino czy inny Bieda by musiał to odrobić jakby to Fiszerowa rade przejmowała
lgd
Aparatjedna z tych co odeszła
Środa, 2014-09-17 12:28
LENIWI?byłam wewnątrz to wiem:p.Fiszer w natłoku pracy zawsze miała fryzjera,p.Ania małe dziecko.do liczenia pieniędzy były pierwsze,do rozliczeń przed ludżmi już nie,przestraszyłam się odpowiedzialności i odeszłam.I tak to długo trwalo zanim rada Trzech Kumoszek się postawiła;powini to rozgonić po aferze 3kaszanek-p.Fiszer wie o czym pisze
Aparataferzysta
Środa, 2014-09-17 13:43
Płoczki lepsze jak sejm bo tam jakieś nudne afery a u was była AFERA 3KASZANEK!!!komisje też mieliście?
AparatObywatel_DLW
Środa, 2014-09-17 20:06
He he nie ma to jak internetowe MMA, coś mi się wydaje, że po zamieszczonych tutaj wpisach posypią się pozwy o pomówienia i zniesławienie. Rozmawiamy tutaj o kandydaturze p. Szczęsnej, a nie o aferze sPłóczkowej, choć i tak pewnie większość czytelników nie wie o co chodziło. Ja to bym chciał wiedzieć kto zdecydował o przeniesieniu lwóweckich wodociągów pod pieczę Bolesławca. Lwówecka opinia publiczna coraz częściej wysuwa negatywne spostrzeżenia z tym faktem związane. Podobno pracownicy tej że instytucji potrafią naginać prawa fizyki albo przynajmniej w stosunku do wody nie są one identyczne z powszechnie znanymi ludzkości.
AparatPietrek
Środa, 2014-09-17 21:20
MARZENIA, MARZENIA, MARZENIA ...
KORYTKO, KORYTKO, KORYTKO !!!
AparatNieszczęsny wyborca
Środa, 2014-09-17 21:48
No to może Pani kandydatka wypowie się skąd chce mieć fundusze na remont ewentualnego przejętego od ATLASu dworka, albo czy również ma zamiar likwidować szkoły wiejskie, jak głosowała w sprawie wodociągów, w jaki sposób chce pomóc na lokalnym rynku pracy? Jakie ma znajomości na szczeblu wojewódzkim czy krajowym w administracji, które mogłyby pomóc w zdobyciu funduszy czy klepnięciu korzystnych dla Lwówka decyzji? Jakie ma doświadczenie na takim szczeblu administracyjnym? Kadencja radnej czy bycie wiejskim sołtysem to niestet według mnie trochę za mało na kierowanie gminą z takimi problemami, z jakimi boryka się gmina Lwówek Śląski. Z całym szacunkiem, ale Pani Szczęsna ma swój Mojesz, tam działa i według mnie lepiej dla mieszkańców naszej gminy, żeby dalej zajmowała się wioską, której jest sołtysem. Myślę, że dla dobra nas wszystkich lepiej, żeby ta Pani nie została burmistrzem. Obecny burmistrz również nie, żeby nie było, że jestem "jego człowiekiem" :) Z całym szacunkiem dla obojga, ale moim osobistym zdaniem: - NIE.
Aparatlepsza Szczęsna jak czerwony lutek
Czwartek, 2014-09-18 01:11
Temu Panu trzeba już podziękować ! Jakie miał doświadczenie jak obejmował stanowisko ? Żadne, jedynie gomułkowski instruktarz. Był kiepskim elektrykiem ,wypożyczał filmy por i duszno i sprawdzał banderole na bazarach .Nie miał nawet przyjaciół w swojej firmie. Wykształcenie otrzymał z KC PZPR co skrzętnie ukrywa , jak można nazwać to wykształceniem .Jego obowiązkiem jest jeździć po instruktarz do czerwonych krawatów pana Kwaśniewskiego, http://www.stowarzyszeniero.pl/Page/Read/5,15,1-Klub-Samorzadowy-8-XII-2011-zdjecia-Zbigniew-Krzywicki

Kolejna kadencja jest dla niego zbawieniem , jeszcze trochę zostało do wykrojenia z miasta i gminy , a następnie emeryturka .
Dość Gbura !!!!!
Miasto bez układów i koligacji .
Młodzi do Rady Miasta !
Teraz Młode Pokolenia mają swój czas !
Aparatsasiadka
Czwartek, 2014-09-18 01:33
jak dla mnie Pani Szczesna nie nadaje sie na burmistrza a mojesz wcale nie zawdziecza nic Pani Szczesnej wykozystala poprostu fakt, ze kiedys byl tam Napoleon - ladnie w ramke oprawila troszke plotki z domu do domu a w mojeszu poczty pantoflowej nie brakuje jak wiadomo... Na stanowisko burmistrza trzeba mlodej, kreatywnej i obytej osoby. Bycie soltysem to nie to samo co bycie burmistrzem. Kurcze ludzie jakies miesca pracy by sie przydaly a nie biedronki i inny tego typu szajs...
AparatMieszkaniec Mojesz
Czwartek, 2014-09-18 08:25
Pani Mariola Szczęsna może i była kiedyś fajna działaczką społeczna, ale z czasem władza zaczeła jej udeżac do rudej główki:/Zrobiła się arogancka i beszczelna a mieszkańców zawsze miała za pachołków do pracy.Cała ta impreza napoleońska słuzyła za kampanie wyborczą , ludzie narobili sie jak osły a Pani Sołtys zawsze pozapraszała sobie gosci z z Urzedów Marszałkoskich , wazne szych z których wiedziała ze bedzie miec w pozniejszym czasie kożyści!!!Jest stronnicza i zawsze była chciwa na kase!!!
AparatMojeszowianin
Czwartek, 2014-09-18 08:57
Kiedyś Pani Fiszer to temat w domu Szczęsnych nr 1 i wróg nr1...teraz koalicja? Brawo Pani Jolu , zmienna jak kameleon
Aparatdo mojeszanim
Czwartek, 2014-09-18 10:35
Masz racje najwieksi wrogowie a teraz nalepsze kolezanki.Takich ukladow to my nie chcemy'
Aparatobiektywna
Czwartek, 2014-09-18 21:56
Nie udowodnione pomówienia pachną sądem.Czy warto? Czy po takim tekście możesz nadal mówić: ciociu Mariolo? Co to za ptak ,który kala własne gniazdo?Kto dał tobie prawo oceniać urzędników państwowych pracujących na etacie/takim jestem/?Skąd u ciebie takie wiadomości na temat działalności pracowników Gminy i własnej ciotki:nigdy nie przejawiałaś ochoty do społecznej pracy ,a oceniasz innych?Dobrze ,że nie jestem twoją ciocią.Dzidzia się obraziła i w bezsilności plecie co jej ślina na język przyniesie.Oj nie ładnie.........
AparatmłodyWilk
Piątek, 2014-09-19 00:39
buahahahhahahah internet jest miejscem w którym panuje wolność słowa i komentarzy. można pisać sobie co sie komu podoba:D poza wulgaryzmami które moderator usuwa. kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie.... a to ze nie dla wszystkich biale jest biale a czarne jest czarne coz... ludzie sa różni! jest artykuł są i komentarze NEGATYWNE I POZYTYWNE. na pseudo polskich portalach wp, onecie tyle komentarzy ile ludzi.... wiec o co chodzi? przecież chyba nie chcemy żeby ten portal stał się portalem CENZUROWANYM? ciekawe czy za ten komentarz PSL namierzy moje IP i postawi przed sądem za obiektywną ocene:))) MOJE ZDANIE - PANI MARIOLI JAK I PANI FISZER NIE POPIERAM! GDZIE SA BABY TAM ZAWSZE SĄ KŁÓTNIE I INTRYGI LELUM POLELUM! GDZIE KONKRETY KOBIETY???!!!
Aparatnadzieja
Piątek, 2014-09-19 07:30
Świetna wiadomość, wreszcie Lwówek stoi przed wielką szansą odbicia się od dna, koniec traktowania gminy i mieszkańców jak folwarku zwierzęcego, jest szansa dla młodych ludzi, może choć część z nich wróci z zagranicy jeśli nikt w gminie nie bedzie im rzucać kłód pod nogi.
Aparatnadzieje
Piątek, 2014-09-19 07:34
Przecież to są nasi rodzice, dzieci, bracia, siostry, czemu muszą pracować za granicą? Czemu przez 12 lat nie udało się pozyskać inwestorów i stworzyć nowych miejsc pracy? Dajmy szansę Pani Szczęsnej, ja i moja rodzina na pewno oddamy na Nią głos.
Aparatalex
Piątek, 2014-09-19 07:52
nie zostanie tym burmistrzem przynajmniej chce a to juz wiecej niz teraz bo juz z przywyczajenia zapomnieli o robocie
Aparatalex
Piątek, 2014-09-19 08:01
albo niech wygra zbychu z całą rodziną
Aparatmrówka
Piątek, 2014-09-19 12:14
jak się prosi gości,obojetne czy z gminy czy z wojewodztwa to kultura nakazuje się nimi zająć.To plus wykorzystać taki znajomości dla dobra wsi.Sęk w tym,że wszelkiej maśći prezesi,sołtysi i itp mają tylko reprezentować ludzi a nie nimi rządzić.Masa stowarzyszeń lub rad soleckich rozpada się bo lider ma parcie na władze lub co gorsze na pieniądze
Aparatdo nadzieji
Piątek, 2014-09-19 12:31
Tęsknie za wnukami,za dziećmi bo sątam za morzem ale to był ich wybór,ich sposób na życie.W porównaniu do mego pokolenia nie mieli tu żle(mieli prace)ale teraz młodzi nie muszą czekać na hanki sawickiaj na paszport.Cieszę się że pamiętają i przyjeżdżają.Nie ma o co robić rabanu ze Lwówka to nowego jorku nie będzie,jesteśmy miastem emerytow taka jest kolej rzeczy...
Aparatmonika
Piątek, 2014-09-19 13:49
A gdzie jest PSL-owski starosta? Nie było go na konwencie PSL?
On jest głową w PRL-u. Bliżej mu do byłych ludzi PZPR takich jak Mościcki?
Aparatanty mrowa
Piątek, 2014-09-19 15:11
ani ludwik śląski
mariolka da rade .....
Aparataaaaaaaaaaaaaa
Piątek, 2014-09-19 15:15
odrazu widać, że się ustawili tak żeby kaziów wygrał.
przecież szczęsna nie ma najmniejszych szans. psl miał lepszych kandydatów a jak zwykle zathiej i ta cała reszta układa się z kaziowem - żal
AparatSylwia Boilerehauge
Piątek, 2014-09-19 16:13
Witam ponownie
Niestety moj komentarz dotyczący Pani Marioli Szczęsnej został usunięty z powodu, jak mi udzielono informacji zgłoszenia tego na policje i/lub do prokuratury:/...a ja myslałam , że mamy wolność słowa w tym kraju i demokracje!!Jak widać nie!Lepiej pozostawic wyborców w nie świadomości i koloryzować osobe ,,mojej cioci,,Kochana Pani Jolu, jeżeli w jakikolwiek sposób obraziłam Panią swoja szczerością ,to jest mi przykro , ale proszę nie oczekiwać od mojej osoby zachowania nie zgodnego z moimi przekonaniami i wychowaniem!!Uważam , że zachowała się Pani nieuczciwie i zdania nie zmienie.Ta wiadomość zostanie upubliczniona tylko i wyłącznie od woli administratora tej strony.Jeżeli uważa sie za uczciwa osobe to tak bedzie ...
AparatSylwia Boilerehauge do obiektywna
Piątek, 2014-09-19 19:12
Czwartek, 2014-09-18 21:56
,,Nie udowodnione pomówienia pachną sądem.Czy warto? Czy po takim tekście możesz nadal mówić: ciociu Mariolo? Co to za ptak ,który kala własne gniazdo?Kto dał tobie prawo oceniać urzędników państwowych pracujących na etacie/takim jestem/?Skąd u ciebie takie wiadomości na temat działalności pracowników Gminy i własnej ciotki:nigdy nie przejawiałaś ochoty do społecznej pracy ,a oceniasz innych?Dobrze ,że nie jestem twoją ciocią.Dzidzia się obraziła i w bezsilności plecie co jej ślina na język przyniesie.Oj nie ładnie...........,,
Odpowiedz:Po pierwsze to prawo oceniania urzędników państwowych ma prawo każdy obywatel naszego kraju a nawet obowiazek ich rozliczania, po drugie Pani Szczęsna pełni funkcję radnej Lwówka Ślaskiego z wyboru mieszkańców tego miasta i rzeczą normalna , jest ją rozliczać z jej pracy!!Po trzecie zawsze wspierałam imprezy w Mojeszu i razem z mężem byłam ich sponsorem finansowym a w latach wcześniejszych brałam czynny udział a po czwarte jeżeli ktoś na początku postu pisze ct.,,?Kto dał tobie prawo oceniać urzędników państwowych pracujących na etacie/takim jestem/?,, , a na końcu ct.,, Dobrze ,że nie jestem twoją ciocią,, to chyba nieudolnie chce zmylić ludzi kim jest podpisując się ,,obiektywna,, bez braku obiektywizmu:)Przypominam ,że Pani Szczęsna jest osoba publiczną z własnego wyboru ,powinna liczyć się z pozytywna oraz negatywna ktytyka pod adresem jej osoby....
AparatObywatel_DLW
Piątek, 2014-09-19 19:39
Nie zmienia to faktu że sprawa została zgłoszona i pewnie zakończy się art. 212 par.2 KK. Była to ewidentna próba oczernienia osoby p. Szczęsnej. Cieniutko teraz widzę kandydaturę KWW Młodzi demokraci. Miał być lwówecki Robin Hood, a będzie lelum polelum.
AparatSylwia Boilerehauge
Piątek, 2014-09-19 20:38
Nie przeraża mnie to , a jedynie swiadczy tylko o tym jak prostolinijną obrała taktykę swojej kampani wyborczej...no cóż , taka aginacja wyborcza ze strony Pani Szczesnej jest kolejnym dowodem na to, że eliminuje niewygodne w jej karierze osoby:))) Ocenę tej całej sprawy pozostawiam wyborcom...
AparatKoka
Piątek, 2014-09-19 21:22
Jak napisał ktoś wyżej, czy Wy, siedzący tu i czytające te wszystkie opinie, obywatele Lwówka Ślaskiego, Wy, którzy wybieracie radnych, burmistrza... chodzicie na sesje, interesujecie się choć tym troche?
W życiu, moze 2%.
Czy ktoś kiedykolwiek widział, słyszał, żeby na sesjach burmistrz dyskutował, rozmiawiał z radnymi? Żeby poddawane były rozważaniom różne problemy naszej gminy - w życiu, zapomnijcie - nie z tym człowiekiem L.K.
Oni są dla nas, a nie my dla nich.
A jak pan burmistrz sobie coś wymyśli, zaplanuje, to idzie po trypach do celu, bez jakichkolwiek rozmów z radnymi. Ma swoją większość w radzie i może robić co chce.
Np. może dysponować budżetem gminy bez zgody radnych do kwoty 1,5 mln pln. Tak zagłosowali radni - bo jak miało być inaczej, jak stanowią więkosć z komitetu Pana L.K.
Mariola Szczęsna wstrzmałą się od głosu (na marginesie, bo to artkuł o niej).
Czy ktoś z Was kiedykolwiek rozmawiał z naszym burmistrzem? Próbowaliście kiedykolwiek dostać się do niego i porozmawiać o naszych/Waszych małych problemach?
Wydaje mi się, że nie - jest nie dostępny przez 3 lata i 9 miesięcy - aktywnosć dopiero przed wyborami (NK, FB, www, radio...).
Szkoda moich opuszków palców na pisanie o tym, co się dzieje w naszym urzędzie.
Czy to będzie Mariola Szczęsna, czy Kulczycki, czy Grześków - byle by nie obecny rządzący - jak nie spróbujemy, to nie zobaczymy - GORZEJ JUŻ BYĆ NIE MOŻE!!!!!
Aparatcenzura
Sobota, 2014-09-20 16:03
... mam wrażenie ,że Jakos dwa albo 3 dni temu było wiecej wpisów, wyparowały?!
AparatDaniel Szczęsny
Sobota, 2014-09-20 16:09
Kilka słów o pani S.B.: pisze w jednym komentarzu o swoim wychowaniu, a jakie to wychowanie? Chyba już zapomniała jak miała kuratora sądowego w 8 klasie, o tym jak uciekała z domu (ciekawe kto ją wtedy karmił i udzielał schronienia? - tak, jej znienawidzona ciocia). Zapomniała jak klepała biedę, jak myślicie od kogo ciągneła prąd jak energetyka zrobiła "ciach"? Pytanie retoryczne oczywiście.
AparatDaniel Szczęsny
Sobota, 2014-09-20 16:17
A czy ktokolwiek zastanawiał się skąd nienawiść pani s.b. do mojej Mamy? Wszystko zaczęło się od dobrej rady udzielonej s.b. w sprawie remontu dachu którą niestety s.b. potraktowala jako atak. Budynek figuruje w ewidencji zabytków i zabronione jest wymienianie pokrycia dachowego na blachodachówkę itp. A jak jest oceńcie sami ;-) ciekawe jak konserwator zabytków się na to zgodził?
AparatDaniel Szczęsny
Sobota, 2014-09-20 16:29
Co do osoby s.b. myślę, że każdy kto ją poznał miał okazję przekonać się jaka to osoba, to wlaśnie jej kasa uderzyła do głowy, teraz najwyraźniej chce stać się popularna obrażając wszystkich w koło a szczególnie moją Mamę. Niestety s.b. jesteś małym smutnym kasztanem i nawet wielkie auta tego nie zmienią. Wszystkim tym którzy nie poznali s.b. serdecznie tego nie życzę, uchroni to Was od jej intryg. Aha s.b. popisała się znajomością pojęcia "wolność słowa" oraz "demokracja" wyprowadze cie z błędu, te prawa nie dają ci uprawnienia do bezkarnego obrażania osób publicznych. Zresztą inicjały s.b. mówią same za siebie.
Aparatdo D.SZ.
Sobota, 2014-09-20 17:06
to pięknie,że tak bronisz Wlasną Matke i mam wrażenie że na tym to piękno się kończy.p.Szczęsna startując na burmistrza musiala mieć świadomość,że nikt tak jej nie dokopie jak własna rodzina lub "przyjaciele".Kampania wyborcza zamieniła się w publiczną pralnię rodzinnych brudow.nie znam osobiście obu pań,nie zagłosuje na rzadną z nich.Jak mówiła pszczółka Maja "kto czosnku nie je temu z pyska nie śmierdzi",tyle o kandydatkach P.S.prywatnie to wsiekłabym się jakby mi rodzina doradzała czym mam pokryć dach dyskretnie informując konserwatora zabytków.Prosze wczytaj się w to co napisałeś,wszak takie informatorstwo było domeną SB i wcale nie chodzi tu o inicjały
Aparatrodzinny
Sobota, 2014-09-20 17:20
brakuje tylko danych gdzie kto trzyma aparature do bimbru,jak zdobywał za komuny dolary i ile przywózł ciepłych gaci z turcji,o prądzie nie wspomne.Dalej,dowalcie sobie kto do jakiej baby chodził...
AparatSYLWIA bOILEREHAUGE
Sobota, 2014-09-20 18:04
NO cóż Danielku, nic do Ciebie nie mam ale dla twojej wiadomości kuratora nie miałam a wręcz przeciwnie, pełniłam funkcję społecznego , po drugie nigdy nie uciekłam z domu,po trzecie nie wiem czy zdajesz sobie sprawę , ze handel energia w naszym kraju jest karane i takie jak powyżej obelgi pod moim adresem również.Nie poproszę o usunięcie tych wpisów ponieważniech każdy zobaczy do czego posówa się ta rodzina ijak bezkarnie sie czuje w naszym mieście.
Aparatgimnazjalista do daniela
Sobota, 2014-09-20 18:33
w ómej klasie?a przedszkole,szkola średnia to nic,nic?Tusk miał dziadka w wermahcie,to dopiero bylo coś.
Aparatmojesz
Sobota, 2014-09-20 18:49
aleś synku oddał matce przysługę...u was tak wszyscy jeden na drugiego?albo poniosły cię nerwy albo masz (kapusierskie?)wychowanie.jeśli urazilem na wszelki wypadek przepraszam,sami sobie latajcie z pozwami
Aparatobiektywna
Sobota, 2014-09-20 18:56
Bardzo proszę o nie przypisywanie mojego tekstu p.Marioli Szczęsnej.Wyraziłam swoją opinię i to mi wolno.Myślę ,że kandydatka na burmistrza nie bawi się w komentarze z bardzo prostej przyczyny znanej wszystkim tym ,którzy interesują się ordynacją wyborczą.
AparatD.S.
Sobota, 2014-09-20 19:48
Nikomu nie robię przysługi, bronię jedynie dobrego imienia mojej rodziny które pani s.b. chce zniszczyć oszczerstwami. S.b. wypowiedziała wojnę nie tylko kandydatce na burmistrza ale całej jej rodzinie więc co w tym dziwnego że się bronie? Co do "kapowania" - niestety - na wojnie nie obowiązują zasady moralne. Pani S.b. pierwsza zaatakowała więc ja nosząc to samo nazwisko co moja Mama będę się bronić z pełną stanowczością włączając w to jak to ktoś nazwał "kapowanie". Mam do tego prawo, a wręcz obowiązek obywatelski. Co do kuratora to może mam jeszcze nazwisko podać?
AparatMojesz
Sobota, 2014-09-20 20:26
od 50lat czuje wstręt do określenie"obowiązek obywatelski".2lata w kamaszach skutecznie wyleczyły moje pokolenie z obowazkow tej katagorii.Myślałem,że to będzie kulturalna kampania,na programy,wizje -raczej nie spełnie swojego obowiązku obywatelskiego nie pójde na nikogo głosowac
Aparatlaki
Sobota, 2014-09-20 21:56
....za górami za lasami...baju baju....
niech się stanie cud i niech będzie już 1 grudnia, nastanie czas spokoju i ciszy... nowowybani zajmą swoje miejsca i będą działać aby było lepiej
AparatSylwia Boilerehauge
Niedziela, 2014-09-21 10:27
Muślę, że nikt nie będzie biegał po sądach bo mój ,,kochany,, kuzyn,, pójdzie po rozóm do głowy i oficjalnie mnie przeprosi do jutra na tym forum.Tak Danielku, podaj z łaski swojej nazwisko kuratora , którego rzekomo miałam:)Bardzo was proszę , nie kapromitujcie sie bardziej i poczytajcie jeszcze raz wszystkie moje wpisy dotyczącej kampani Pani Joli.Nigdy nie napiusałam nic co by nie miało pokrycia z faktami udokumentowanymi lubnie potwierdzą to naoczni świadkowie.Ja przyjmuję każda konstruktywna krytykę , taką która opiera się na prawdziwych informacjach a nie wymyslonych!Jeżeli Pani Szczęsna nie zgadza się z tym to prosze wytoczyć mi pozew...zresztą Pani Mariola już dawno na świetlicy w obecnosci Mieszkańców arogancko oświadczyła że ct.,, doprowadzi do tego że będe za karę ratusz sprzątać,, Kochana ciociu mam nadzieje , że juz kupiłaś mi miotłę , bo to będzie najprzyjemniejsza moja praca w życiu:), a jeśli chodzi o kapowanie to akurat jest to nie moja dziedzina, to akurat jak widać wychodzi innym lepiej:)Nie jedna kontrolę przezyłam , przeżyję kolejna:))
AparatZ Mojesz
Niedziela, 2014-09-21 10:37
Raczej nic nie widzę obrazliwego w postach SB, Dziewucha pisze co myśli.Poczuła sie oszukana i tyle.Sprawę z drogą znam wiec nie wiem co się rodzinka Pani sołtys tak ciska.Szczęsna powinna tak nawiasem być odsunięta od tej sprawy bo jest strona w niej i pełni funkcję publiczną....
AparatSylwia Boilerehauge
Niedziela, 2014-09-21 10:55
Tak się zastanawiam dlaczego Pani Szczęsna jako kandydatka na burmistrza nie opisała własnego punktu widzenia odnośnie sprawy pola i drogi.Skoro sie z tym nie zgadza i uważa, że to ja okłamuje ludzi swiadcząc nieprawde to powinna odrazu publicznie temu zaprzeczyć ...a tak się nie stała.Odrazu zaalarmowała do administratora żeby zablokował mój post.Im mniej ludzi czyta tym mniej bedzie wiedzieć , co nie Mariolka?tylko zapomniała że mieszkancy Mojesz dobrze wiedzą o tej sprawie i jak jest na prawdę .Pani Mariola denerwuje sie , że upublicznam sprawę , która jeszcze sie nie zakończyła, a jak ona spojrzy teraz mieszkańcom Mojesza w twarz? Może zaprzeczy , że wielokrotnie na świetlicy opowiadałam o niej sama.Ja przynajmniej mam odwagę pod własnym imieniem i nazwiskiem opisać wszystko, i gdyby odbiegało to choc odrobinke od prawdy to kręciłabym sobie samej bata!?Ponownie zostawiam to opini innych....
AparatD.S.
Niedziela, 2014-09-21 13:55
Kto tu ma sięgać po "rozóm" do głowy? Czekam na pozew :-) jeśli uraziłem osobę s.b.(kimkolwiek jest) swoją szczerością jest mi przykro ale podtrzymuje wszystko co napisałem. Moja Mama nigdy nie była stroną w sprawie "drogi", a nie wypowiada sie w komentarzach z przyczyny wiadomej każdej inteligentnej osobie, przyczyny która zresztą została wcześniej podana. W sprawie drogi wszystkim zainteresowanym udostępnie do wglądu decyzje administracyjne w których nie ma ani słowa o winie mojego Ojca, a tym bardziej mojej Mamy, która nigdy nie dzierżawiła od s.b. pola. Pozostawiam panią s.b. w jej monologu, bo jak mi wiadomo pisze komentarze pod różnymi nickami, najczęściej podając się za "mieszkańców mojesza" to taki swoisty głos narodu ;-) zastanawia mnie tylko to jaki ma w tym wszystkim interes... Na zakończenie powiem wszystkim wyborcom że warto poczekać na oficjalne przedstawienie programu wyborczego oraz osobiste zainteresowanie się poszczególnymi kandydatami a nie kierowanie się oszczerstwami rzucanymi przez zakompleksioną dziewczyne, która wiecznie szuka problemów. Ocenę pozostawiam wyborcom. W związku z "kapowaniem" jest to moja decyzja i zrobię to co uznam za słuszne. Ciężko jest rozmawiać z osobą, która w swojej taktyce obrały atak kłamstwami w związku z czym każdy sposób na obronę jest dobry, nawet tak drastyczny.
AparatD.S.
Niedziela, 2014-09-21 13:59
Zapomniałem dodać - całe szczęście że mieszkańcy Mojesza znają sprawę i wiedzą jaki jest stan faktyczny, dziwi mnie tylko co w tym wszystkim cieszy panią s.b.
Aparatzażenowana
Niedziela, 2014-09-21 14:15
Czytam, czytam i ręce mi opadają... Jak ktoś, kto pcha się do władzy, aby być ,,nietykalnym" ma być dobrym burmistrzem? Z Mojesza śmierdzi intrygami, zazdrością i brakiem kompetencji...Czy jest ktoś kto chce zrobić coś dla miasta?! Czy nastąpi ciąg dalszy napychania własnej kiesy i pseudo serdecznych uśmiechów?
AparatMojesz
Niedziela, 2014-09-21 15:15
A prawda jest taka. Ze niby kazdy mysli ze ludzie z Mojesza zaglosuja za swoja kantyydatka i ze niby bo z Mojesza. a Prawdajest taka ze nawet my mieszkancy nie chcemy zeby pani Mariola zostala burmistrezm. Przez tyyle lat nic innego nie ma w tym mojeszu oprocz Napoleona a nawet w tym roku bez kasy Burmistrza nie bylo juz tak hucznie jak rocz czy dwa lata temu wiec o czym to swiadczy??? zycze powodzenia ale moim zdaniem wygra obecny Burmistrz i ja osobiscie na niego zaglosuje. Jak by nie bylo ale na prawde przez jego kadencje duzo sie we lwowku zmienilo. Moze nie ma pracy ale to tez nie jego wina tylko ludzi bo jak ktos chce to bedzie pracowal.
Aparatdo Mojesz
Niedziela, 2014-09-21 17:57
Wypowiadasz się w imieniu swoim czy mieszkańców Mojesza? Jeśli to drugie to robileś/aś jakiś sondaż? Czy może jesteś kolejnym "głosem narodu"? Jeśli uważasz że w Mojeszu przez ostatnie lata nic się nie dzieje to albo jesteś ignorantem albo po prostu żyjesz w swoim świecie i nie wiesz co się dzieje do okoła. Pozdrawiam
AparatFrakutek
Niedziela, 2014-09-21 18:03
Ludziska opanujcie się w końcu.Obrzucacie się błotem, kalumniami i łajnem wszelakim tylko dlatego, że komuś zamarzył się fotel burmistrza.Żeby wygrać wybory,to trzeba sobie zrobić porządną kampanię wyborczą i przekonać wyborców do oddania głosów.A to co tu wyprawiacie na forum bardzo skutecznie obrzydzi wszystkim Wasze kandydatury.Pieniactwo z którym obnosicie się na tej stronie dobitnie świadczy o tym,że żadne z Was nie nadaje się do funkcji na które zamierza kandydować.Wyście już te wybory przegrali.I ekipa pani radnej i demokraci polegliście na starcie poprzez falstart.My potrzebujemy radnych i włodarzy poważnych a po Was to można oczekiwać kabaretu w marnym wydaniu.Macie zamiar się handryczyc , to idźcie do sądu w trybie wyborczym i tam swoje racje wykładajcie.
Po raz pierwszy spotykam się z walką wyborczą w takim wykonaniu.Odpuśćcie sobie te wybory .Zgrzecznijcie , a przede wszystkim dokształćcie się i za cztery lata próbujcie a nuż się uda??
AparatRobert
Niedziela, 2014-09-21 22:10
do Mojesz
"Przez tyyle lat nic innego nie ma w tym mojeszu oprocz Napoleona a nawet w tym roku bez kasy Burmistrza nie bylo juz tak hucznie jak rocz czy dwa lata temu wiec o czym to swiadczy???"

Jaka kasa Burmistrza ? Człowieku ! Pomoc Burmistrza ograniczała się to dwóch Toi toi i zaklejeniu dziur w drodze co roku .I wsio .

Będziesz głosował na obecnego , to tylko dlatego ,że nie masz planu na swoją przyszłość i nie interesują Ciebie rodzinne strony.Egoista .
Ten Pan przez 3 kadencje nie zrobił nic dla poprawy naszego regionu,nie zrobił nic dla młodych aby ich zatrzymać by nie musieli się tułać po obcych miastach i krajach.A taki potencjał ma na tacy( lecz tylko dla siebie ).
Teraz może obieca zieloną Irlandię ?
Aparatdo Frakutet
Poniedziałek, 2014-09-22 08:10
Założyłam Komitet wyborczy ale nie powiedziałam że będę z niego kandydować , więc bardzo przepraszam.Uważam, że nie mam wystarczajacej wiedzy i poparcia żeby reprezentować inne osoby.Nie ukrywam , że taki pomysł zaistniał , ale moja kandydatura nigdzie nie jest zgłoszona.Przepraszam jeżeli uraziłam Cię, ale sprawę drogi i pola wielokrotnie zgłaszałam w gminie u Pana Burmistrza i ostrzegałam że upublicznie.Nie pozwole żeby pieniądze podatników szły na pracę nad sprawą , która na starcie powinna się zakończyć.
AparatFrakutek
Wtorek, 2014-09-23 20:41
Będziesz kandydować czy nie ,to nie ma znaczenia w tej chwili.Ważne jest to ,że się żrecie między sobą a to nie służy ani twojemu komitetowi ani drugiej stronie.Moim skromnym zdaniem jesteście przegranymi w tej rozgrywce a śmietankę spije jakaś niezależna osoba .Zgodnie z przysłowiem ,że gdzie się dwóch bije .....Mam na myśli funkcję radnego oczywiście , bo marzenie o burmistrzowaniu pozostanie w kręgu marzeń :).
AparatFrakutek
Wtorek, 2014-09-23 21:12
No może nie tyle niezależna ,co startująca z jekiejś partyjnej listy weźmie soie mandat radnego.Co do burmistrzowania ,to pamiętam jak dwie kadencje do tyłu jeden z kandydatów na burmistrzowanie wraz ze swoją ekipą rozpędzili się cokolwiek i zaczęli prowadzić brudną kampanię przeciwko innemu kandydatowi.Na szczęście zreflektowali się gdy do nich dotarło ,że czekają ich spore kłopoty natury prawnej i przeprosili.Oczywiście przerżnęli sprawę.
AparatSchizofreniQ
Środa, 2014-09-24 17:43
Ooo ! Wygląda na to, że w Mojeszu będzie więcej komitetów niż mieszkańców...
AparatS.Boilerehauge do Redakcji
Środa, 2014-09-24 18:48
Uważam, że komentarz który został zablokowany, powinien zostać natychmiast odblokowany....a nie jest. Skoro sprawa poszła na drogę sądowa to może zablokujmy równiez odnosniki do tego komentarza!? (ironia). Połowa ludzi niewie za bardzo o co chodzi! Dajmy wszystkim szanse samym ocenić czy kogokolwiek w nim obraziłam lub świadczyłam nieprawdę. Moim zamiarem nigdy nie było kogokolwiek oczernić.
AparatGość
Piątek, 2014-09-26 20:55
napisalem raz -nie ma
napisalem 2 nie ma
AparatGość
Piątek, 2014-09-26 20:59
Ale jaja. - jak mowil SMOLEN
Aparatcoś słyszałem
Środa, 2014-10-15 01:33
Pani Sylwia popuściła ze strachu i opuściła założony przez siebie komitet (oj,oj jaka pustka w komitecie) , prysła do Pani Grębowicz .
Szanowna Pani Grębowicz szkoda Pani reputacji ,prędzej czy później będzie u Pani mocno śmierdziało ...
Szczury ponoć uciekają z tonącego okrętu...i prawda.
AparatFredzio
Środa, 2014-10-15 16:51
A mnie to nie dziwi jakoś:).Zastanawiam mnie tylko to ,że jako założycielka komitetu wyborczego i jednocześnie pełnomocnik wyborczy i finansowy kandyduje z innego KW.Taka wolta wyborcza chyba.Może takie novum?? Ciekaw jestem czy jej komitet uległ rozwiązaniu, bo coś nie widać kandydatów.Bo jeśli nadal istnieje to ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji.Robić robotę związaną ze swoim komitetem, bo ma taki obowiązek i jednocześnie robić kampanię w komitecie który ją przygarnął.Paranoja jakaś.Chyba sobie zdaje sprawę że bycie pełnomocnikiem KW, to nadstawianie własnego tyłka i odpowiedzialność prawna.To nie wybory samorządu uczniowskiego :).Czy to prawnie dozwolone? Wie ktoś??
AparatDO FREDZIO
Czwartek, 2014-10-16 20:15
DOZWOLONE , na rozliczenie komitetu ma 3 miesiace ;))A wiesz co w naszym kraju na 100% nie jest dozwolone?!..kandydat na burmistrza powinien być czysty jak łza a Pani Mariola napewno nie ma nic do ukrycia . Ja z całego serducha życze Pani Marioli wygranej, bo przeciez jest niby ,, czysta jak łza,,:*...
AparatDO FREDZIO
Czwartek, 2014-10-16 20:15
DOZWOLONE , na rozliczenie komitetu ma 3 miesiace ;))A wiesz co w naszym kraju na 100% nie jest dozwolone?!..kandydat na burmistrza powinien być czysty jak łza a Pani Mariola napewno nie ma nic do ukrycia . Ja z całego serducha życze Pani Marioli wygranej, bo przeciez jest niby ,, czysta jak łza,,:*...
Aparatdo coś słyszałem
Czwartek, 2014-10-16 20:33
... to zle słyszałeś. Obie Panie nawet się nie znają, każda ma swój program, jedyne co ich łączy to komitet.Jeżeli jestes zwolennikiem Pani Szczęsnej to takimi wpisami tylko jej szkodzisz. Swiadomy wyborca uważa takie zaczepki za mało eleganckie. Wystarczy ,że jej syn nie popisał sie inteligencja stajac w jej obronie w bardzo prostacki sposób. Zaświadczył tylko jak został wychowany
AparatAnalityk
Czwartek, 2014-10-16 20:54
Czytam i oczom nie wierzę.Czy w Mojeszu niektórym rozum odjęło? No i jeszcze jak wysoko mierzą.A może lepiej wziąć słownik ortograficzny do ręki, zanim się coś napisze.Żeby chociaż błędy nie "waliły" po oczach, bo o myśleniu nie ma nawet co wspominać.
AparatFredzio
Czwartek, 2014-10-16 22:59
No tak :).A czy ktoś widział łzę pod mikroskopem ??;)
AparatFredzio
Czwartek, 2014-10-16 23:56
3 miesiące to się ma ,jak się dotrwa do dnia wyborów.
Ordynacja Wyborcza:
Art. 64l. 1. Komitet wyborczy ulega rozwiązaniu z mocy prawa:
2. Komitet wyborczy może ulec rozwiązaniu przed dniem wyborów w trybie przepisów o jego utworzeniu, o
czym zawiadamia się niezwłocznie organ wyborczy, który przyjął zawiadomienie o utworzeniu komitetu.
Jeżeli rozwiązanie komitetu nastąpiło po zarejestrowaniu kandydatów, zawiadamia się o tym także
właściwą terytorialną komisję wyborczą. Pełnomocnik finansowy komitetu wyborczego składa w terminie
14 dni od dnia złożenia zawiadomienia o rozwiązaniu komitetu sprawozdanie finansowe, o którym mowa w
art. 84 ust. 2.
AparatFredzio
Czwartek, 2014-10-23 19:16
Tak sobie zerknąłem na dokonania pani kandydatki i co mnie zastanowiło.Pani kandydatka jest preziem stowarzyszenia"Srebrna Dolina" i jednocześnie właścicielką gospodarstwa agroturystycznego pod tą samą nazwą i adresem.I albo ja jestem głupi albo coś chyba jest nie tak.
AparatFredzio
Piątek, 2014-10-24 00:34
Zwłaszcza ,że jak widnieje w KRS , to prezesem od 2009 roku do lutego tego roku ( aktualizacja ), jest chyba małżonek.Więcej informacji nie idzie znaleźć.Ani konta bankowego, ani w BIPie nic nie wiedzą.Strony internetowej tez nie ma.Musi działają skoro dotacje dostają.Chociażby na cykl koncertów muzyki poważnej w wykonaniu miejscowych muzyków w 2013 r.Osobiście posłuchabym "Fugi Bacha"na fujarkę drumlę.:)
AparatB.T.
Wtorek, 2014-11-11 22:55
Cała ta sprawa wywołuje u mnie;delikatnie mówiąc, niesmak. Jestem pewny , że obie Panie zaszkodziły sobie tymi wzajemnymi oszczerstwami.I jeszcze wpisy członków rodzin : syna P.Szczęsnej , czy matki P.Sylwi to kompletna żenada .Mogę tylko powiedzieć , że miałem tą "nieprzyjemność" poznać P. Sylwie i jest to osoba , która UWIELBIA intrygi , plotki i ma bujną wyobraźnie kobieta . Co do osoby P. Szczęsnej , nie nadaje się ona na sprawowanie takiego stanowiska.
AparatKacperek
Czwartek, 2014-11-13 12:51
Mariola Ratunkuuuu ! ! ! !

Od lat nic się nie zmienia , burmistrz przykleił się do fotela . Nie licz na pogotowie , bo jest w Gryfowie , karetka do nas nie dojedzie , jesteśmy w biedzie .

Wiwat Mariola , strzel im Goolaaa , taka jest kibiców wola ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
AparatAnita
Czwartek, 2014-11-13 12:56
Mariolu !

Jesteś naszym Słoneczkiem ,
Koniczynką Kryształową
i całodobową Chlubą Narodową : )))))))

Na takiego kandydata czekaliśmy lata . Brawo Mariola , jesteśmy z Tobą - ZAWSZE i bez względu na wynik tych wyborów , jesteśmy i będziemy z Ciebie dumni .
AparatKacpro-Anita
Piątek, 2014-11-14 06:25
Znów poplecznicy M. SZ. w ataku :D Dużą ma rodzinę kandydatka ;)
Dodaj komentarz

Kalendarz wydarzeń

Prev
Wrzesień 2020
Next
Po Wt Śr Cz Pi So Nd
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
WAŻNE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Mini_archiwum-lwowecki
Niedziela, 2019-03-17
List_mini_hercules-c130-mon
Piątek, 2019-03-15
List_mini_swietlica-wiejska-w-mlynsku-2019
Piątek, 2019-03-15
List_mini_znowu-okradaja-domy-rozwiercajac-okna
Piątek, 2019-03-15
List_mini_male-granty-3
Piątek, 2019-03-15
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-igrzysk-dzieci-2019
Piątek, 2019-03-15
List_mini_policyjny-kogut
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_prokurator
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_onie-byli-niezlomni
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_tragiczny-wypadek-na-dk30
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_wlen-zabytek
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-licealiada-mlodziezy
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_mini-pilka-siatkowa-4-sp-mirsk
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_mistrzostwa-powiatu-szs-----pilka-reczna-dziewczat-igrzysk-dzieci-2019
Czwartek, 2019-03-14
List_mini_pilka-reczna-chlopcow-igrzysk-mlodziezy-2019
Czwartek, 2019-03-14
Aktualności | Wydarzenia | Ludzie | Samorząd | Na sygnale | Wywiady | Historia | Galeria | Ogłoszenia |  Reklama | Praca