Podsumowanie: Szlachetna Paczka z Football Academy Lwówek Śląski

Już po raz czwarty sukcesem zakończył się udział Football Academy w akcji Szlachetna Paczka w Rejonie Lwówka Śląskiego. Dzięki wsparciu zawodników, rodziców i trenerów udało się zebrać m. in. artykuły spożywcze, chemiczne, odzież oraz 320 zł które zostały przeznaczone na zakup łańcuszka, torebki i kurtki.

Po raz kolejny społeczność Football Academy pokazała, że jest jedną drużyną i wygrywać może nie tylko na boisku ale również w życiu codziennym niosąc pomoc innym tym samym edukując swoich młodych piłkarzy.

Chciałbym serdecznie podziękować rodzicom, zawodnikom i trenerom Football Academy Lwówek Śląski, którzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i wspólnymi siłami osiągnęliśmy zamierzony cel jakim było i jest niesienie pomocy innym. Zależy nam aby zawodnicy FA uczyli się nie tylko grać w piłkę, ale również poznawali zasady Fair Play na boisku i poza nim prezentując wzorową postawę jak w przypadku Szlachetnej Paczki. Dziękuję Wszystkim za pomoc i wsparcie - Damian Sawczak Manger Football Academy Lwówek Śląski.
 
Autor: FA Lwówek Śląski