Tragedia w Lwówku Śląskim. Pacjent wyskoczył z okna szpitalaPolicja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności dramatycznego zdarzenia, do którego doszło w sobotni poranek 4 sierpnia 2018 roku w Lwówku Śląskim.


94-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu lwóweckiego ok. godziny 7 rano wyszedł z sali, w której leżał i wyskoczył z okna na ostatnim piętrze budynku lwóweckiego szpitala. Informację potwierdza p.o. oficera prasowego Policji w Lwówku Śląskim sierżant Rafał Kościelny.

Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu zdarzenia pracują policyjni technicy. Ciało mężczyzny zostanie zabezpieczone przez Prokuraturę do sekcji. Na chwilę obecną trudno mówić o okolicznościach i przyczynach dramatu.Aktualizacja:

Informacja
Powiatowego Centrum Zdrowia w Lwówku Śląskim:


W związku z nieszczęśliwym wypadkiem, do którego doszło w dniu dzisiejszym, Prezes Powiatowego Centrum Zdrowia w Lwówku Śl. powołała specjalną komisję ds. zbadania zdarzenia.
Niezależnie okoliczności wypadku bada prokuratura. Informacje dotyczące ewentualnych ustaleń będą podawane na bieżąco przez Rzecznika Szpitala Dyrektora ds. Medycznych lek. med. Marcina Karasińskiego.

Jednocześnie pragniemy złożyć kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i bliskim Pacjenta, która została objęta opieka psychologiczną

Edyta Malczewska Prezes Zarządu
Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Lwówku Śląskim
Autor: red.